Водафон ТВ. Що це? Ціна і наскільки це вигідно? —


Водафон ТВ — це додаткова послуга від компанії Водафон призначена для того, щоб переглядати телевізійні канали на своєму смартфоні, ноутбуці або телевізорі. Важливо не плутати Водафон ТВ з послугою відео пас, яка входить до деяких тарифні плани. Послуга Водафон ТВ — це додаткова і платна можливість дивитися телевізор або фільми. Але за все це потрібно буде платити.

Вигідно чи ні?

Єдиної ціни не існує і все залежить від того які телеканали ви виберете. Всі ціни вказані за один тиждень, і середня ціна становить близько 15 грн. Тобто місяць телебачення від Водафон обійдеться в 60 грн і при цьому ми отримаємо частину можливих телеканалів. Якщо порівняти все це з досить дорогим телебаченням від триолан, де ціна 150+ телеканалів складає 70 грн в місяць. І компанія Тріолан також надає можливість переглядати всі ці телеканали, як на планшеті, так і на ноутбуці. А якщо говорити про нібито величезну бібліотеку різних фільмів, так ось тут бібліотека фільмів набагато краще і частіше оновлюється і платити за перегляд фільмів на сайті funtik.tv немає необхідності.

Ціна Водафон ТВ

Пакети телебачення від Водафон ТВ.

  1. Пакет Ефір (59 телеканалів) — ціна 12 грн
  2. Пакет Футбол (4 телеканалу, а за фактом футбол 1 і футбол 2) — 18 грн на тиждень
  3. Пакет Кіно (включаючи перегляд фільмів з каталогу на сайті Водафон, тобто це звичайний онлайн кінотеатр). Єдина перевага перед безкоштовними кінотеатрами такого плану. Це те, що при використанні програми Водафон ТВ Вам не потрібно буде платити за цей трафік. Але з огляду на той факт, що на даний момент практично скрізь є повноцінний доступ до мобільного інтернету, то ця перевага сумнівне. Ціна пакету — 8 грн за тиждень.
  4. Пакет дитячий (12 дитячих телеканалів). Ціна пакету — 12 грн за 7 днів.
  5. Пакет пізнавальний (близько 17 телеканалів, нібито на пізнавальну тематику, але половина з цих телеканалів навіть включати немає сенсу). Ціна — 15 грн за 7 днів.
  6. Пакет музичний — ціна 12 грн за 7 днів.

Чи варто підключати?

Вирішувати, безумовно, Вам, але дійсна користь від даного пакета від компанії Водафон буде тільки в разі відсутності доступу до стаціонарного Інтернету і якщо у вас дуже багато вільного часу. У будь-якому іншому випадку трата навіть 50 грн на місяць на дану послугу — марна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector