Легкий роумінг лайфсел (лайф) Як Відключити підключити. суть послуги

легкий роумінг
Якщо порівнювати послуги мобільних операторів в межах України, але можна з упевненістю сказати, що зараз всі оператори схожі один на одного. Всі оператори підтримують 3G і при цьому воно у всіх однаково глючить, все оператори ввели абонентську плату для всіх тарифних планів, в більшості тарифних планів є безкоштовні дзвінки на інші оператори і невелика кількість мегабайт для виходу в мережу. І, звичайно ж, середній чек на місяць, який заробляється кожен оператор з одного клієнта теж практично однаковий.

Але ось що стосується роумінгу, то тут все по-іншому. Тому як домовитися і укласти контракт з усіма операторами світу — не вийти ніколи. Тому даний напрямок досить сильно відрізняється, як методами оплати, так і сумами.

Послуга легкий роумінг — суть і вартість дзвінка

Суть послуги легкий роумінг від лайфселл полягає в тому, що ви можете підключити за 10 грн послугу і після підключення розмовляти, знаходячись в іншій країні (в роумінгу) за зниженими тарифами, а не по 40-60 грн за одну хвилину.

Вартість послуги

10 грн в місяць (якщо Вам дана послуга не потрібна, то її потрібно відключити тому як вона буде продовжуватися автоматично)

Вартість хвилини вхідного дзвінка

5,3 грн

Вартість вихідної хвилини

9,55 грн

Для прикладу, як буде тарифікуватися дзвінки можна ознайомитися в статті про роумінг в Єгипті.
В яких країнах діє послуга, можна ознайомитися на сайті Лайфсел

Як підключити і відключити послугу легкий роумінг

Для замовлення послуги або її відключення необхідно відправити запит — * 141 * 3 #
Далі за допомогою меню вибрати необхідний вам пункт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector