«Я дам виклик — передзвони» Послуга Короткий виклик

Київстар
Так як послуга не дуже популярна, але все ж може знадобитися, а назва послуги — «Короткий виклик» — нічого не говорить навіть абонентам київстар, то назвемо це «пустощі» — Я ДАМ ВИКЛИК.

Суть послуги Короткий виклик

Коли у вас немає грошей на рахунку і ви є абонентом мережі Київстар, у вас є 2 шляхи — перший — відправити запит передзвони мені або набрати людини, а потім відразу скинути щоб він не встиг підняти трубку. Але за допомогою послуги короткий виклик ви можете просто набрати абонента і він отримає Ваш виклик, але з’єднання не відбудеться, а в його телефоні Ваш дзвінок відобразиться як пропущений.

Як це працює?

При наборі оператор Київстар перевіряє кількість грошей на рахунку і якщо їх недостатньо для дзвінка раніше Вам повідомлялося, що грошей недостатньо, а зараз автоматично включається послуга «короткі виклик» і одні гудок все одно пройде.

Працює ця послуга тільки в разі відсутності грошей і тільки при дзвінках на інші оператори. Якщо ви здійснюєте дзвінок на номер Київстар, то буде запропоновано зателефонувати за рахунок абонента, що викликається.

Скільки коштує послуга і кому це вигідно?

Послуга для абонентів Київстар — безкоштовна, тому підключена на всі номери мережі Київстар. А все, тому що Компанії Київстар вигідно, якщо абоненти інший мережі дзвонять на номери Київстар. У цьому випадку компанії (Водафон, Лайфселл) платять Київстар за використання мережі. З цієї ж схема працюють і такі пакети і послуги з бонусами за вхідні.

Як підключити або відключити?

Дана послуга автоматично підключена для всіх абонентів КС. Але перевірити підключення і відключити її все одно можна.

  • Для відключення — * 100 * 14 * 3 #
  • Для підключення — * 100 * 14 * 2 #
  • Перевірити статус послуги — * 100 * 14 * 1 #
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector