Vodafone МТС = 3G? Відгуки думку плюси мінуси

Логотип Водафон
Про те що, Vodafone тепер Україні знають вже багато, але що це означає — не знає ніхто. У прес релізі на офіційному сайті МТС було по максимум завуальовано реальні дії компанії Vodafone в Україні. Але все ж деякі нюанси з тієї малої інформації, яка нам доступна все ж можна дізнатися.

Спочатку про позитивні моменти

Плюси роботи Vodafone

Перше на що можна сподіватися клієнтам МТС це зниження цін на роумінг в мережі Водафон, а це на хвилиночку 26 країн. І можливо після повного впровадження абоненти МТС зможуть платити за дзвінки не по 10 грн за хвилину, а трохи дешевше. Зауважу, що мова йде про роумінг, а не тарифах на дзвінки за кордон.
Друге. Компанія Водафон вже давно пройшла стадії налаштування і впровадження технології 3g, тому реально використане і викинуте обладнання в Європі може бути встановлено у нас. І внаслідок цього ціни на 3g в МТС можуть трохи зрушити до більш низьким. Хоча це тільки припущення.

Навіщо компанія Vodafone приходить в Україну

Це питання хочуть поставити багато, але відповідь на нього отримати практично неможливо. Тому як у всіх засобах масової інформації твердять це ж круто, що британська компанія буде впроваджувати нові технології і бла … бла … бла ….

А якщо задуматися, то вартість послуг Британської компанії набагато вище ніж МТС або Київстар. Так що якщо навіть ці послуги будуть впроваджувати, то ціни на них можуть бути Європейські.

Але це не відповідь на головне питання. Тому як відповіддю є те, що компанія МТС фізично почала відставати від Київстар і Лайф. Вони не можуть підтримувати такі ж низькі тарифи і пропонувати нові послуги. Такі як 3g, відеозв’язок і інші порівняння послуг всіх операторів проведено тут. Тому, швидше за все в кулуарах компанія МТС задешево була злита більшим конгломератом. А тепер це намагаються піднести як гарну угоду.

Чи зміняться тарифи МТС з приходом Vodafone

Відповідь — ТАК !. І цю інформацію вже було опубліковано на сайті МТС і звучала вона так:

В рамках нового стратегічного партнерства Vodafone відкріє Нові возможности для українського Сайти Вся и запропонує Українським абонентам Нові тарифи, а такоже Вигідні Пропозиції Vodafone для дзвінків у роумінгу и на міжнародніх напрямку.

Слова, типу більш вигідні пропозиції і так далі, все це швидше за все просто лепет. Чому? — Читайте початок статті.

Чи існуватиме МТС в подальшому?

Відповідь — ні! І також ця інформація взята з офіційного сайту МТС.

Запуск 3G послуг під брендом Vodafone в Україні почнет Вже найближче годиною и буде включать поступовій перехід на новий бренд Власний магазинів МТС и більшої части дилерській точок продажів.

Так що незабаром ми будемо користуватися новітніми технологіями від Компанії VODAFONE.

Слідкуйте за новинами підписуйтесь в групу VK. Хай щастить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector