Як змінилися тарифи з приходом 4G? —


Криків з приводу впровадження мережі четвертого покоління було набагато менше ніж з 3g, але все ж реклама кожного оператора було чути з усіх боків.

Наскільки це потрібно було звичайним користувачам питання друге. Можливо, для будь-яких ЗМІ, блогерів, які за допомогою хорошого каналу здатні проводити стрім, прямі трансляції і так далі — це непоганий варіант розвитку подій. Але для пересічного пользватель з тарифом в 50-70 грн на місяць введення 4G приніс тільки підвищення абонентської плати.

Водафон

Змінив всі тарифні плани та ввів оплату за кожні 28 днів. Тепер якщо платити кожен місяць (не підключаючи послугу рік без абонплат) на рік виходить 13 місяців. І це стосується всіх тарифних планів, як найдешевших, так і найдорожчих.

Лайфселл

У досить популярному тарифному плані лайфхак абонплата зросла з 89 до 99 грн в місяць. А тариф спека і смартфон був закритий для переходу.  

Київстар

Даний оператор ніколи не славився дешевими тарифними планами, але його тариф, який був введений ще в минулому році під назвою Максимальний безлим підвищився в ціні до 155 грн з 135. А його легко можна було використовувати як тариф для заміни стаціонарного інтернету.

Крім цього київстар підняв абонентську плату навіть для тарифу безлим розмови до 55 грн. При тому, що кількість мегабайт залишилося на рівні 500 мегабайт. Тобто найдешевший тарифний план дорівнює 55 грн в мережі 4G і в ньому всього лише 500 мегабайт ….

підсумок

Навіть при побіжному аналізі видно, що тарифи зростають, деякі оператори відключають старі тарифи і створюють нові з більш дорогою абонплатою (лайфселл). Інші (Київстар) збільшують абонплату не замислюючись про наслідки. Треті (Водафон) підходять до цього більш хитрим способом. Але суть одна — нам (користувачам) потрібно платити більше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector