Як відключити послугу гудок МТС. Мелодія замість гудків

Для тих хто не знає послуга гудок дозволяє помітити гудки (стандартні) на якусь мелодію. Тобто абонент, який Вам телефонує замість гудків буде слухати якусь мелодію або музику і так далі.

Все б нічого, але послуга платна і коштує вона в залежності від обраної мелодії (напевно за популярністю музики) від 30 копійок до 12 грн в місяць. Тому дану послугу для економії коштів і щоб не набридати абонентам, які Вам телефонують краще відключити.

Як відключити гудок від мтс.

МТС гудок - відключення схема

Для відключення існує єдиний спосіб це відправити смс на номер 700 з текстом «off»Без лапок і пробілів звичайно ж. Деякі користувачі кажуть що потрібно відправляти текст потрібно тільки великими буквами. Але було перевірено не раз маленькі букви теж працюють. Та й на сайті МТС написано все прописними буквами.

Як підключити послугу гудок.

Для тих хто хоче поставити будь-якої розіграш на свій телефон або ж хоче просто поставити свою улюблену пісню, то для замовлення мелодії кращим варіантом буде зайти на сайт http://goodok.mts.com.ua/ і після вибору і остаточним рішенням поставити мелодію відправити смс на номер 700 з кодом обраної мелодії. Послуга після відправки підключається автоматично.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector