Послуга єдиний світ від лайф. Як відключити? —

Єдиний світ від лайф Україна
У цьому матеріалі розглянемо послугу єдиний світ наданої в компанією Лайф, яка позиціонується оператором як послуга дозволяє економити на міжнародних дзвінках, також радимо ознайомитися з послугами міжнародний Лайф та Лайф Росія, які виконують ту ж роль. Але так як дана послуга має абонентську плату (хоч і невелику) в розмірі 6 грн на 30 днів, то з нею виникають аналогічні проблеми, як і з МелоРінг або лайф кредит.

Чому послуга Єдиний світ — нікому не вигідна?

Проблема полягає в тому, що даний сервіс був дійсно непоганим в момент його створення і років так 5 назад дзвінки по 6 грн на всі напрямки (не рахуючи пільгового в Росію по 99 копійок) було досить вигідно. Але з появою тарифного плану міжнародний лайф в якому хоч і не така проста система оплати тарифи на дзвінки значно дешевше, особливо якщо ви розмовляєте кожен день.

Для тих, кому необхідна зв’язок з родичами час від часу, то у оператора лайф є більш нова послуга під аналогічною назвою Міжнародний лайф. І тарифи на дзвінки такі ж, як і в тарифі.

Тому послугу Єдиний світ підключати варто лише в крайніх випадках. Але якщо Вам її підключив оператор без вашої згоди, то через постійну абонентської плати її потрібно відключити.

Як відключити послугу Єдиний СВІТ лайф

Для відключення існує 2 способи

  1. Скористатися меню лайф викликається за домовленістю * 141 # -> далі вибрати дзвінки за кордон -> вибрати послугу єдиний світ і натиснути деактивация.
  2. Відправити смс з текстом Svit Vykl на номер 141 і дочекатися дектіваціі.

Послуга повинна відключитися протягом доби і ви повинні отримати смс повідомлення після активації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector