Безлімітний інтернет Водафон або чому «він не безлімітний»? —


На даний момент після введення нової лінійки тарифів супернет компанія Водафон за досить непогану абонентську плату в розмірі 115 грн анонсувала тариф з повною назвою супернет UNLIM. І за задумом в цьому тарифі в абонентську плату входить безлімітний інтернет, але це тільки реклама, а як справи йдуть насправді розберемося в даному матеріалі.

Скільки гігабайт входить в безлімітний тариф Водафон?

Відповідно до створеної компанією Водафон політики чесного інтернету в день ви можете завантажити і передати не більше 3 гігабайт в сумі. Тобто не має значення ви передаєте фотографію або приймаєте все підсумовується і як тільки цифра забіжить за 3 гігабайти швидкість інтернету зменшитися до 0,8 мегабіт в секунду — це в теорії, а на практиці швидкість падає до такої міри, що крім як месенджери її більше не вистачає.

Як можна використовувати безлімітний інтернет від Водафон?

Згідно з тією ж політики компанії Водафон мобільний інтернет можна використовувати тільки на смартфонах або планшетах. Тобто ретранслювати даний інтернет можна і купити одну картку Водафон. Щоб інтернетом користувалася вся сім’я також не можна.

Обмеження при використанні інтернету від Водафон

  • Доступ до торент — закрита
  • Швидкість потокового відео обмежена двома мегабітами.
  • Ну і найцікавіше, компанія Водафон залишає за собою зменшувати швидкість інтернету в залежності від завантаження мережі.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector