Додаткові мегабайти {Гігабайти} Водафон. Підключити, порівняння

додаткові мегабайти Водафон
Суть послуги:

Якщо Вам недостатньо трафіку в Вашому тарифному плані, або вам належить відрядження, поїздка в інше місто, де з доступом до мережі є проблеми ви можете замовити додатковий трафік до свого пакету.

Але! На даний момент в компанії Водафон немає жодного пакета без інтернету, тобто у всіх пакетах є хоча б 500 мегабайт трафіку, а при перевищенні встановленого обмеження з вас буде вилучатися плата за понад трафік — детальніше тут. Але по факту в середньому це коштуватиме близько 15 грн за кожні 500 мегабайт понад норму.

І саме з цієї причини дана послуга привернула увагу, щоб порівняти чи варто її замовляти окремо або можна продовжувати користуватися інтернетом і платити за це ті ж 15 грн.

Вартість послуги і порівняння

При замовленні послуги додаткові мегабайти (гігабайти) ви отримуєте:
За 4 гігабайти інтернет трафіку в місяць і за це вам доведеться заплатити 50 грн.

Тобто в місяць за додаткові 4000 мегабайт Вам потрібно буде заплатити ще 50/3 = 16.6 грн, але замовити 4 гігабайти на один місяць — не можна, тому як плата за послугу 50 грн.

висновок:

Якщо Вам дійсно необхідна велика кількість трафіку, для перегляду відео, фото, відправки та отримання великих файлів, то дана послуга набагато ефективніше ніж нічого не робити і платити по 15 грн за кожні 500 мегабайт.

Але в той же час якщо ви опинилися далеко від мережі і Вам потрібен трафік для спілкування в месенджерах і перевірки пошти, то платити 50 грн і отримати 4 гігабайти — не має сенсу.

Також варто відзначити користувачів пакетів лайт і лайт +, Unlim 3g plus, тому як у них додаткова вартість за трафік не знімається, а лише обмежується швидкість.

Як замовити послугу — USSD запити

Для замовлення відправити запит у вигляді:  * 101 * 87 #

Для перевірки статусу — * 101 * 88 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector