Як підключити відключити супер інтернет на день МТС

супер інтернет
Чому так важливі різні пакети інтернету було розглянуто в однойменній статті. Зараз же поговоримо ще про додаткову послугу МТС яка надає доступ до мережі інтернет під назвою інтернет на день.

Так як компанія Водафон у всіх тарифних планах надає доступ до мережі, то окремих пакетів для замовлення інтернету — немає. Хоча це і дуже велика недоробка оператора. А все тому що більшість людей не хочуть платити за трафік кожен день, але іноді ми їздимо у відрядження, відпустки де стандартного доступу до мережі за допомогою проводового або wifi інтернету просто немає, то в таких випадках простіше було замовити на 1-7 днів необхідну кількість мегабайт доступу до мережі.

Якраз для таких випадків підходить або пакет інтернету 500 мегабайт за 10 грн або інтернет на день.

Як підключити або відключити супер інтернет на день?

кількість трафіку

вартість

Як підключити

як відключити

200 мегабайт

1.10 грн в день

* 101 * 223 #

* 101 * 323 #

Варто сказати, що послуга супер інтернет не має нічого спільного з послугою супер МТС. І якщо ви не вимкнете послугу, то на наступний день знову буде знята абонентська плата і Вам знову буде нарахований новий пакет. Так що якщо Вам необхідний інтернет тільки на один день, то потрібно буде замовити і в той же день — його відключити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector