Гігабайти 3G в подарунок від МТС — акція або розлучення? —

гігабайти в подарунок
Отже, чергова акція від компанії МТС або це розлучення?

Швидше за все так!. Тому як тільки акції по залученню клієнтів можуть бути вигідні для клієнтів. А це вже давно закінчилося, більш детально цей факт згадувався в статті Київстар дзвінки. Нехай стаття і про тарифи оператора Київстар. Але всі оператори діють за однією і тією ж схемою — більше заробити.

Як МТС заробить на акції?

Ось і акція МТС — гігабайти в подарунок полягає в тому, щоб обманом змусити клієнтів МТС підключитися до інтернету і при цьому вони заплатять гроші за нібито подаровані мегабайти.

Як МТС рекламує Акцію?

Але оператор підносить нам, все по-іншому. Ви отримуєте в період з 1.10.15 по 1.02.16 по 4 гігабайти трафіку в подарунок на максимальній швидкості 3g. Акція активується для всіх абонентів і плата за її активацію — не знімається.

У чому полягає розлучення?

МТС під час реклами і під час Вашого підключення до інтернету буде знімати гроші з вашого рахунку згідно Вашого тарифного плану або підключено послугу. На питання оператору — в чому ж полягає акція, адже я все одно плачу гроші за інтернет. Відповідь — досить банальний і не зрозумілий — «Ми ж надаємо Вам інтернет на високій швидкості». І тільки після того як ознайомитися з матеріалом 3g інтернет МТС зрозуміло, що компанія хоче додаткову плату за використання Інтернету 3G. І якщо ви оплачуєте доступ до мережі за допомогою технології EDGE, то це одна ціна, а технологія 3G — ціна інша.

Відповідь на головне питання — МТС зажрался, хоча інші оператори — теж не блищать своїми послугами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector