Чи варто підключатися до тарифу Особливий «Розмови»? —

тариф лайфсел
Ми вже говорили про тарифний план Лайфсел — особливий «розмови». І варто сказати, що як тоді, так і зараз ніякої інформації про даному тарифному плані на офіційному сайті Лайфсел — нічого немає. З цієї причини було зроблено припущення, що тариф регіональний і далеко не всі можуть підключити до цього пакету. Але незабаром з’ясувалося, що абоненти лайфселл проживають в одному регіоні іноді можуть підключитися до пакету, а іноді немає. І зараз постараємося описати цю «примху» оператора.

зміст:

  1. Навіщо Лайфсел ввів даний тариф?
  2. З якої причини абонплата в тарифі особливий 15 грн?
  3. Хто може підключитися до даного тарифного плану?
  4. Як підключитися до тарифу?

Навіщо лайфселл ввів даний тариф?

Все почалося з того, що оператор змінив тарифікацію деяких тарифних планів, шляхом підняття абонентської плати. Найбільш обурення припало тарифного плану дзвінки всім і тарифу СМАРТ 29.

І через деякий час, більшість людей відмовилося від використання сім карт оператора лайфселл. Переконатися в цьому можна ознайомившись з коментарями до вищенаведених статей. Але викидати сім карту, якою абонент користувався досить тривалий час ніхто не буде, а от поповнювати дані пакети люди перестали. Після чого лайфселл розіслав смс повідомлення для всіх, хто не поповнював рахунок і відмовився від послуг даного оператори з можливістю підключитися до більш дешевого тарифу.

З якої причини абонплата в тарифі особливий 15 грн

Вся справа в тому, що принцип у компанії досить простий, спочатку необхідно підключити людей, а потім підняти абонплату. Виходить так, що ті хто поповнювали рахунок — вони вже не відмовляться від пакета, а ті хто перестали, ще не досить звикли до використання послуг Лайфсел.

Хто може підключитися до даного тарифного плану?

Виходячи з експериментів проведених протягом двох тижнів, так і не вдалося з’ясувати хто саме може скористатися послугою. Сто відсотків перейти в цей пакет можуть ті, кому прийшла смс і з ймовірністю в 2-3 відсотки можуть перейти, ті кому смс не приходила. Перехід безкоштовний, тому якщо є бажання перейти можна спробувати будь-якого

Як можна спробувати підключитися до тарифу

Для переходу можна зателефонувати за номером 543382 і скориставшись голосовим меню — здійснити перехід
Або ж відправити запит виду — * 440 * 3 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector