Для чого призначений номер 7660? Вартість смс —

приватбанк логотип
Даний номер орендований Приватбанком як і номер 10060. У випадку з номером 10060 ми розбиралися, в якому випадку варто переживати, якщо на Ваш мобільний будуть приходити СМС повідомлення з такого номера. Детальніше про це описано в статті «СМС з номера 10060. Що робити і чий це номер?».

У випадку з номером 7660 все трохи складніше, тому як на цей номер закріплена не одна функція ПриватБанку, а кілька.  

Вартість СМС на номер 7660

Вартість СМСки на цей номер згідно з тарифами вашого мобільного оператора. Але потрібно розуміти, якщо Ваш тарифний план передбачає відправку декількох смс всередині мережі, то смс на номер 7660 буде коштувати як відправка смс на номери інших мобільних операторів.

Для яких цілей приватбанк використовує номер 7660

  1. Підключитися до програми скарбничка. Для тих, хто не в курсі, програма скарбничка це «типу накопичення» коштів за допомогою окремої карти або окремого рахунку. І кожен раз, коли на Вашу карту будуть, надходити гроші частина суми буде йти в скарбничку. Для відключення скарбнички досить відправити СМС на номер 7660-с тектом OFF
  2. Інформування ПриватБанку про підключеному клієнта, в тому випадку якщо ви входите в партнерську мережу банку. Вони називають це агент Привату, підключитися може кожен і отримувати за кожного хто оформив карту, депозит та інші послуги від 15 до 20 грн. Грубо кажучи — копійки.
  3. І найкорисніша функція пов’язана з цим номером — це відключення регулярних платежів. Тому як вже не одна людина випадково або спеціально оформив регулярні платежі не раз «потрапив на бабки». Для відключення регулярних платежів — необхідно відправити команду REGOFF на той же номер 7660.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector