Як зателефонувати в США з України. Вартість дзвінка!

дзвінки в США
Продовжуючи тему дзвінків за кордон в різні країни, в даній статті розберемо вартість одного дзвінка з операторів мобільного зв’язку України в США. Відразу хочеться сказати, що задавали питання за допомогою форми зворотного зв’язку і звучав від приблизно так, а як подзвонити в Америку. Так ось тут існує неясність, швидше за все людина мала на увазі дзвінок в США, тому як Америка (континент) досить великий і вартість однієї хвилини розмови в усі країни північної і південної Америки — різні.

Як зателефонувати в США?

Код США — «+1»
Для того щоб зателефонувати необхідно набирати номер в міжнародному форматі починаючи з +1 і далі 11 цифр номера. Також варто відзначити, що не залежно від штату вартість дзвінка з України в СЩА буде однакова.

Вартість дзвінка в США з Київстар

Для того щоб зателефонувати в США з Київстар необхідно додати США в список улюблених країн. Для цього відправте USSD запит виду — * 222 * 11 #.

Після вищенаведеної процедури з вас зніметься 5 грн за активацію.

Далі можна здійснювати дзвінок вартість хвилини становить 50 копійок + 2 грн плата за з’єднання.

Як зателефонувати в США з лайфселл і вартість дзвінка?

Для цього необхідно підключити послугу Міжнародні дзвінки або ж перейти на тарифний план з однойменною назвою. Абонентська плата за послугу в місяць становить 10 грн.

Вартість хвилини розмови з США становить — 29 копійок (крім Аляски і гавайських островів)
Плата за з’єднання — 2 грн

Дзвінки в США з Водафон

У будь-якому пакеті Водафон (поки в будь-якому, якщо не відбудеться так як було з роумінгом після 1 квітня) є хвилини входять в абонентську плату для дзвінків за кордон. За допомогою них ви можете зателефонувати в 62 країни — список країн знаходиться — тут

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector