Як відключити гороскоп МТС Україна. Призначення.

Ще одна послуга від компанії МТС яка входить в розряд непотрібних (таких як мтс клік або гудок) для 99 відсотків абонентів. Хоча є такі люди, які цю послугу замовляють спеціально. Але буває, так що послуга активується «якими, то силами» і Вам приходять повідомлення кожен день, але ви навіть не здогадуєтесь до пори до часу, що варто це 1 грн якщо гороскоп підключений через мобільний портал * 121 # або 60 якщо послуга підключена через номер 5646. Але в будь-якому випадку дану послугу краще відключити.

Як відключити послугу гороскоп.

  1. Якщо послуга підключена через мобільний портал * 121 # то і для відключення потрібно набрати * 121 # далі вибрати пункт відписка (в моєму випадку це цифра 7) і після того як ви зайдете в меню відписка вибрати пункт відписатися.
  2. Якщо повідомлення з гороскопом приходять з номера 5646, то для цього потрібно відправити смс повідомлення з текстом STOP.

Послуга деактивує протягом доби.

Якщо жоден із способів не підійшов, то необхідно зателефонувати оператору за номером 111 і уточнити, як відключити і яким сервісом була підключена послуга. Ну і бажано написати про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector