Нічний інтернет київстар. Аналіз, відгуки, порівняння —

нічний інтернет
Так як вночі активність користувачів менше, ніж в денний час, то оператори намагаються якимось чином завантажити невикористовувані ресурси мережі за допомогою різних доп. пропозицій. І найчастіше пропозицію від операторів мобільного зв’язку, включаючи Київстар — це нічний інтернет за дешевшою ціною (як вони це говорять), а як це в дійсності розберемо в даному матеріалі.

Вартість і суть послуги

  • Вартість — 30 грн в місяць
  • Кількість мегабайт — 10 000 на одні місяць
  • Використовувати можна тільки з 00.00 до 08.00 (ну це зрозуміло і з назви)

проблеми послуги

Найголовнішою проблемою є її автоматичне продовження. Іншими словами якщо ви підключили послугу сьогодні, то рівно через 30 днів з вашого рахунку буде знята сума в розмірі 30 грн не залежно від того збиралися ви її продовжувати чи ні.

З цієї причини, якщо вона Вам не потрібна її необхідно відключати.

Як підключити і як відключити?

Для відключення необхідно відправити запит — * 266 * 0 #

Для підключення — * 266 * 1 #

висновок

З огляду на, що кількість мегабайт, які ви можете отримати в мережі Київстар в денний час доби за допомогою інтернет пакетів стоїть незрівнянно більше. А якщо спробувати підключити ті ж 10 гігабайт днем ​​за допомогою послуги день онлайн, то це обійдеться Вам в 15 грн на добу, що знову таки набагато дорожче, ніж 30 грн на місяць. Те мимоволі виникає думка, що таке підключення вигідно і можна їм користуватися, але в той же час в тарифі спека від лайфселл за 50 грн ви отримуєте ті ж 10 гігабайт + дзвінки + дзвінки на інші оператори і в будь-який час.

Так що, висновок один — Київстар аж надто завищує ціни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector