Чому не приходять смс Вам дзвонили Київстар. Як підключити відключити

вам дзвонили
Смс повідомлення у вигляді «Вам дзвонили ….» Приходять в тому випадку, якщо до вашого номера підключена послуга «Хто дзвонив». Суть даної послуги вже зрозуміла з назви, але коротко варто згадати.

Якщо Вам на телефон надходить дзвінок в той момент коли він відключений або знаходиться поза зоною дії мережі, то система записує інформацію про абонента і відправляє її вам як тільки ви з’являєтеся в мережі.

В смс повідомленні ви побачите інформацію про те, хто дзвонив, скільки разів і час дзвінка.

Дана послуга активується автоматично, разом з активацією номера, додаткових дій робити не потрібно. Але буває так, що послугу потрібно відключити або підключити заново. Тому як Вам перестали приходити смс повідомлення про пропущені виклики.

Управління послугою та смс Вам дзвонили

Перевірка стану послуги

* 100 * 03 * 1 #

Як підключити

* 100 * 03 * 2 #

як відключити

* 100 * 03 * 3 #

деякі доповнення

  • Інформація про пропущені виклики зберігається 2 дні, тому якщо ви не включали телефон протягом 2-х днів, то ви отримаєте далеко не всі пропущені виклики
  • Максимальна кількість виклик, яке може бути записано — 20
  • Послуга надається безкоштовно для всіх абонентів Київстар

p.s. Послуга «хто дзвонив» не має відношення до послуги Повідомити про мене. Тобто повідомлення типу: Абонент знову на зв’язку передзвоніть йому. Це окрема послуга і для того щоб повідомлення про появу абонента в мережі приходили, повинні бути активовані Послуги повідомити мене і повідомити про мене у абонента якому ви дзвонили.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector