Послуга автовідповідач київстар як відключити, підключити

Надана послуга компанією київстар призначена для прийому дзвінків в ті моменти, коли ви не можете відповісти на дзвінок. У вас може бути відключений телефон або ви забули його в машині. Дуже зручна функція для тих людей, для яких телефон — це робота (І необхідність її трохи вище, ніж ваш телефонний номер). Також дана послуга корисна для тих, які часто не чують і не піднімають трубки. Все б добре, якби не деякі нюанси, а саме:

Вартість послуги автовідповідач Київстар

На відміну від послуги голосова пошта МТС за допомогою, якої можна виконувати ті ж дії, що в київстар. Послуга автовідповідач київстар має абонентську плату розміром в 27 копійок (без сплати в пенсійний фонд). А все, тому що київстар не славиться дешевими послугами, і абонплата присутній практично скрізь. Навіть на абсолютно непотрібні послуги такі як погода або діджінгл. І більш того для того щоб прослухати повідомлення також потрібно оплатити 27 копійок з’єднання. А в МТС досить проактівіровать послугу за 10 грн. Як підсумок по вартості дана послуга невигідна для звичайних користувачів. Тому в більшості випадків її потрібно відключити.

Як відключити автовідповідач

як відключити послугу автовідповідач

Для відключення послуги достатньо набрати запит — * 100 * 04 * 3 #

Як підключити послугу

Якщо Ви вважаєте що пропускаєте важливі дзвінки, які можуть Вам принести більше, ніж 54 копійки на добу (абонплата + прослуховування повідомлень), то варто замовити дану послугу.

Активація — * 529 * 6 # (безкоштовна)

Далі після активації бажано записати своє повідомлення, яке буде в своєму роді вітання, потім встановити пароль на прослуховування повідомлень. І очікувати смс повідомлення з текстом Вам прийшло нове повідомлення на голосову пошту.

Як ще один недолік послуги від київстар — для прослуховування повідомлення потрібно не тільки зателефонувати на номер голосової пошти — + 38-067-2222-775 (який до всього складно запам’ятати), ввести пароль і постійно вводити свій номер телефону, що не дуже то зручно. Можливо замість того щоб прослуховувати повідомлення, простіше подзвонити даному абоненту скориставшись послугою Вам дзвонили (яка підключена за замовчуванням).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector