Відео пас (video pass) що це? Водафон послуги як відключити, підключити


З приходом нової лінійки тарифних планів супер немає Водафон також впровадив нову лінійку послуг для доступу до інтернету, а саме послуги з загальною назвою PAss суть яких полягає в тому, що за певну плату ви отримуєте набір послуг для виходу в мережу. Чим більше платите, тим більше отримуєте.

Наприклад за допомогою послуги онлайн пас за 15 грн на місяць вам буде надано безлімітний доступ до різних мессенджерам. Але в статті про послугу онлайн пас ми довели, що послуга окремо від тарифного плану марна і може бути потрібна тільки на короткий час, якщо ж доступ до мессенджерам необхідний на постійній основі, то краще змінити тарифний план. ТАк вийти і вигідніше, і дешевше, і зручніше .. Тепер розберемо послуги Відео Pass

Суть послуги Відео Пасс

  • вартість — 30 грн на 28 днів (або на 7 днів за 10 грн)
  • Хто може підключити — будь-який тарифний план
  • Як підключити на 28 днів — * 313 * 1 #
  • Як підключити на 7 днів — * 313 * 7 #
  • Що я отримую за 30 грн? — Безлімітний доступ до відео хостингу Youtube. Тобто банальний перегляд роликів з ютуб. При цьому доступ до мессенджерам та інших сервісів гугл доступу у вас немає.

Кому вигідно?

Дана послуга може бути корисна, якщо ви збираєтеся на тиждень або більше поїхати на море, в гори або в місця де відсутня стаціонарний інтернет. Підключати дану послугу на постійній основі не має сенсу.

Навіть в тому випадку якщо у вас найдешевший тарифний план Водафон фемелі + за 50 грн і ми додатково кожні 28 днів будемо витрачати по 30 грн за перегляд відео роликів, то краще підключити тариф супер немає Про за 85грн, де дана послуга вже включена не рахуючи більшу кількість трафіку, хвилин для дзвінків на інші оператори і хвилин за кордон.

Проблеми даної послуги і чому можуть пропадати гроші з рахунку Водафон?

При перегляді роликів на youtube реклама в відео не враховуватиметься цією послугою і за неї доведеться заплатити окремо.

Як відключити послугу?

Для відключення послуги на 28 днів — * 313 * 3 #
Для відключення послуги на 7 днів — * 313 * 9 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector