Як використовувати спецкупони аліекспресс? Коли і кому це вигідно?

магазин китай
Зараз проходить «грандіозний розпродаж» від Аліекспресс. І слово грандіозна — було внесено в лапки не просто так, а все тому, що розпродажі як такої просто — немає. Всі знижки намальовані за допомогою підняття ціни товару, спецкупони аліекспресс, які лунали наліво і направо — звичайний спосіб збільшити середній чек продажів і так далі, але про все по порядку.

Знижки аліекспресс на 7 років — черговий спосіб розвести покупців на гроші

Почати, мабуть, зі знижок. Проблема в тому, що всі товари, які на момент свята на честь семиріччя магазину мають знижку в звичайний день мають точно таку ж ціну. Або ж ціна настільки незначно змінилася, що це більше схоже на розлучення, ніж на реальні знижки. З огляду на, що моєму листі бажань більше 50 товарів різних напрямків, то загальна знижка вийшла всього лише на 2 відсотки в цей «день розпродажу».

Але є ж ще і спецкупони аліекспресс

Як використовуватися спецкупона аліекспресс і чому це просто маркетинговий хід?

Для того щоб скористатися спецкупоном аліекспресс вам необхідно:

  1. Набрати товарів на суму більше 35 або 55 доларів
  2. І всі ці товари повинні бути від одного продавця

Виходячи з вищесказаних пунктів, стає зрозуміло, що купувати доведеться або дорогі речі, або цих речей повинно бути багато. А враховуючи, що вибрати велику кількість товарів на али і при цьому взяти все у одного продавця — абсолютно невигідно. Тому як деякі речі і предмети коштують дорожче у одного, а дешевше в іншого, а деякі навпаки. Крім цього купон не поширюється на доставку і зараз багато продавців внесли спеціально її внесли.

У підсумку використовувати спецкупон можна тільки в тому випадку якщо у вас дорога покупка.

Добрі новини

Але є в цьому і щось хороше …

  1. Спецкупони можна об’єднати зі звичайними купонами
  2. Аналогічно їх можна об’єднувати з купонами продавця

В результаті якщо вам потрібно кілька однотипних футболок, флешок або будь-якої іншої дріб’язку і при цьому ви можете витратити на суму понад 35 доларів, то заощадити вийти. Ось тільки алгоритм дій досить довгий.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector