Який домен купити, вибір домену, критерії, оцінка

доменне ім'я
Багато хто вважає, що початок розкрутки сайту настає при втіленні цього самого сайту в життя. Однак, дана думка помилково. Розкрутка настає ще на підготовчому етапі створення структури сайту, виборі CMS, виборі хостингу, домену. Даний вибір тільки здається простим і нічого не значущим. Насправді, правильна підготовка всіх моментів призведе Вас до того, що Ваш сайт буде рости, а не стояти на місці. І якщо говорити про продумуванні структури, дизайну, системи управління, то це залежить в основному від Вашої ідеї. А ось знайти якісний і при цьому недорогий хостинг — це робота не одного дня. Благо справа такі компанії як adminvps.ru пропонують хостинг з безкоштовним тестовим періодом і ви можете його випробувати протягом 7 днів не заплативши ні копійки, а далі прийняти рішення, чи продовжувати або змінювати його на інший. Наступним моментом — це покупка домену, тут все теж залежить від ваших смаків, тематики і, звичайно ж, Вашої ідеї, але деякі рекомендації слід дотримуватися, і про них ми поговоримо в даному матеріалі.

Основні критерії до вибору домену.

Існують основні вимоги до вибору доменного імені. Їх декілька. По-перше, доменне ім’я має бути максимально простим і коротким, легко запам’ятовується. Це посприяє тому, що назва відкладеться в голові у відвідувача, і в подальшому він зможе згадати і розповісти про сайт друзям, рідним і іншим.

По-друге, доменне ім’я не повинно йти в розріз з основним контентом сайту. При погляді на домен має стати зрозуміло, про що мовитиме сайт. Відвідувачу з самого початку повинна бути ясна тематична складова сайту. По-третє, дуже важлива доменна зона. Необхідно враховувати особливості пошукової оптимізації різних регіонів, і використовувати це при виборі доменної зони, тієї, на аудиторію якої сайт і розраховує. І останнє правило — доменне ім’я має бути платним, якщо воно хоче солідно виглядати. Безкоштовні хостинг-майданчики не підходять для серйозного ведення справ.

Основні проблеми та підводні камені.

В даний час все складніше і складніше придумати оригінальне, звучне доменне ім’я. Проблема в тому, що всі найцікавіші назви вже зайняті. Веб-майстру з самого початку потрібно бути готовим до того, щоб довго і наполегливо шукати те саме ім’я для свого сайту. До цього процесу не можна ставитися халатно. Як вже було зазначено, доменне ім’я має великий вплив на подальшу розкрутку сайту, нехай і не єдине. Сама розкрутка сайту складається з безлічі етапів, кожен з яких повинен бути виконаний для досягнення успіху. Головна умова — виконувати по черзі, не упускаючи жодної дрібниці. Тільки тоді можна буде максимально оптимізувати свій сайт і вивести його на першу лінію.

Чим далі йде час, тим важче підібрати те саме доменне ім’я. Однак не варто впадати у відчай. Вже тим більше не варто вписувати перше-ліпше. Краще витратити певну кількість часу на початку роботи над сайтом, ніж потім усвідомити, що весь час в принципі втрачено, а доходу ніякого і немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector