Вибір CMS! Статичні і Динамічні сайти.

створення сайтів
Сьогодні все ще можна знайти достатню кількість сайтів, які являють собою статичні сторінки HTML. Вони просто знаходяться на сервері. Це статичні сайти. Їхній головний мінус неможливість виводити популярні, останні, коментовані, новини (сторінки) автоматично. І зараз застосування таких сайтів просто безглуздо і нерозумно, тому що набагато простіше поставити вже готову CMS і створювати сайт на базі цієї системи.

І це вже будуть динамічні сайти, які формують сторінки «на льоту» отримуючи окремо заголовок з бази даних, окремо контент, окремо сайдбарі і інші додаткові елементи, а сторінки в статичному вигляді, якщо і зберігаються, то тільки в кеші і заради того, щоб збільшити швидкість завантаження сторінки.

Варто розуміти, що до системи управління контентом (CMS) прийшли не спроста, бо як створення динамічних сайтів досить складний комплекс і якщо не створити якийсь інтерфейс який дозволятиме нам редагувати, публікувати і сортувати контент сайту, то зробити це зможе дуже обмежений контингент людей. З цієї причини, для створення динамічних сайтів сьогодні використовуються різні CMS. Забезпечує легке управління сайтом, дозволяє додавати і редагувати дані.

Незважаючи на різноманітність CMS всі вони володіють схожим функціоналом і інтерфейсом. У нас найбільшою популярністю користуються 1С-Бітрікс, Joomla, HostCMS, WordPress, AmiroCms, Drupal, UmiCMS, NetCat та інші. Різниця полягає лише в тому, яку мету Ви перед собою ставите, якщо Вам потрібен магазин, то потрібно заздалегідь продумати, як ви будете міняти ціни, змінювати курс долара, як контролювати кількість і наявність товару на складі. Найбільш правильним варіантом буде купити 1С по посиланню і знайти CMS, які дозволять Вам виконувати всі вище перераховані функції без допомоги програміста.

Наступною важливою складовою будь-якого сайту є дизайн. І саме від обраної CMS буде залежати якість структури і дизайну Вашого сайту, тому як іноді просто неможливо стрибнути вище голови. У будь-якому випадку рішення потрібно розглядати з кількох сторін, це і дизайн, і структур, і юзабіліті сайту, і можливість редагування і додавання в нього інформації. Тут можна сказати тільки одне — ідеальна CMS це та, яка написана для Вашого сайту, але це коштує дуже дорого. З цієї причини доводиться завжди чимось жертвувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector