Дизайн для веб — сайту. Як зробити правильний вибір? Основні критерії! —


Коли створюється веб — сайт, то так важливо врахувати кожну дрібницю, щоб відвідувачі змогли оцінити виконану вами роботу сповна. Ніхто не заперечує, що обрана тематика, якість контенту, послуги або товару і навіть назва ресурсу грає важливу роль, але не варто забувати про зручність навігації, і, звичайно ж, дизайн. Напевно ви самі не раз стикалися з такою ситуацією, відвідуючи той чи інший проект, який відрізняється навіть унікальним і цікавим контентом, але дратівливим дизайном або відсутністю будь-якої навігації, що знайти там без рядка пошуку взагалі нічого не можна.

Особливо це стосується комерційних проектів, тому як продати товар дешевше конкурента у вас навряд чи вийде, а ось зробити сайт зручним — це цілком здійсненне завдання. І для того щоб не шукати ідеальний варіант правильніше буде перекласти це завдання на компанію itha.ru, одна з ключових завдань якої — це створення сайтів. Таким чином, ви зможете уникнути більшості помилок і недоліків.

Критерії вибору дизайну для сайту. Особливості

1. Безумовно, дизайн може бути і простим, і складним, щоб визначитися з вибором, потрібно зрозуміти, які цілі ви прагнете реалізувати. Щоб зрозуміти це, необхідно чітко розуміти, якими функціями володітиме ваш ресурс, на яку аудиторію відвідувачів розрахований, і т.д.

2. Щоб контент вашого ресурсу не дратував від неправильно підібраного дизайну, вам потрібно врахувати одне просте правило. Воно полягає в тому, що для зорового сприйняття, як правило, легше, коли темним шрифтом буде надруковано на світлому тлі, що ви повинні обов’язково взяти до уваги.

Як правило, такі сайти не дратують, і відвідувачі спокійно отримують ту інформацію, яка їм власне і необхідна.

У разі, якщо ви прагнете створити ідеальний сайт, то природно і дизайн повинен залишатися таким же. Це веде до того, що ви повинні докласти всіх зусиль, спрямовані на те, щоб «полегшити» сторінки сайту, щоб він не містив в собі нічого зайвого, а це значить, що слід подбати про наявність виключно необхідних і важливих елементів, тоді не виникне ніяких проблем.

Ніхто не заперечує, що з точки зору сприйняття це непогано, але будьте готові до того, що може постраждати функціональність, тому доведеться розглянути цей варіант з усіх боків. Існують і такі сайти, які зовсім обходяться мінімалістичними дизайнами, причому функціональність при цьому не страждає ніяким чином. Так що, все в ваших руках, тому намагайтеся робити все правильно і вміло.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector