3G варіанти для безлімітного інтернету в приватному секторі —

3g інтернет
Проблема доступу до інтернету на хорошій швидкості має місце бути не тільки у віддалених районах від міст, а й досить часто зустрічається в межах міста. А саме в приватному секторі. Суть в тому, що великі провайдери інтернету не хочуть вкладати кошти в на прокладку дорогого оптоволокна і до нього підключитися кілька десятків будинків, які при цьому займають площу декількох багатоповерхівок. А дрібні хоч намагаються, але забезпечити вигідну ціну за ті ж 100 мегабіт — не можуть.

Що змінило 3G

C приходом в Україну мережі третього покоління у багатьох були надії, що все зміниться на краще і інтернет буде вигідно використовувати для всіх. І дійсно зараз є якісь мегабайти для доступу в мережу в кожному тарифному плані, але його основне призначення — це смартфони — максимум планшети. І реально користуватися ним як заміну домашнього інтернету — годі й говорити. А все через те що кількість безкоштовних мегабайт має обмеження, а це не прийнятно для домашнього інтернету.

тарифи Водафон

Почнемо з поганого, а саме з нібито безлімітного інтернету від Водафон в тарифному плані Unlim 3g. Для початку варто замінити, що безліміт там дуже добре лімітований, а саме в добу вам надається 3 гігабайти інтернету на максимальній швидкості, а як тільки ви досягаєте цього порога швидкістю падає до теоритических 256 кілобіт в секунуду і ми не даремно виділили слово теоритический, тому як реальна швидкість може бути нижче 64, що знову ж такі неприйнятно.

Але і це ще не все фокуси від компанії Водафон, тому як роздача інтернету на інші пристрої блокована компанією Водафон. Тобто інтернетом можна користуватися тільки на пристрої в якому встановлена ​​цим карта (планшет, смартфон)

тарифи київстар

Тариф максимальний безлим — абонплата 135 грн.

Згідно з інформацією взятої з офіційного сайту за допомогою цього пакету можна безлімітно користуватися інтернетом на швидкості 3G, якщо є таке покриття. На даний момент протестувати цей пакет не вийшло і про можливі обмеження інформації — немає. Якщо у вас є така інформацію, то велике прохання напишіть про це в коментарях.

Ну і до плюсів киевстара можна віднести те, що за 135 грн ви отримуєте на додаток додаткову сім карту і безліміт розмови на номери київстар.

Тарифи — Лайфселл

Тариф лайфхак — абонплата 89 грн

І тут теж цікава історія, а саме ви поповнюєте рахунок на 89 грн Вам надається 20 гігабайт інтернету, якщо ви витратили всі 20 за цей місяць, то в наступному надається ще 20 + та сума гігабайт, які були витрачені в минулому місяці. І так далі…

Єдино незрозумілий момент — до якої межі можна збільшувати кількість гігабайт. У випадку з мобільним доступом навіть 40 гігабайт буде більш ніж достатньо, але в тому випадку якщо роздавати інтернет, то 40 буде явно недостатньо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector