Як зателефонувати до Англії з України. Аналіз послуг і тарифів

телефонний дзвінок в Англію
Навіть з огляду на той факт, що Англія є однією з найбільш розвинених країн, дзвінки в поєднане королівство Великобританії коштують відносно дорого. Особливо якщо порівнювати її з США або тим же Китаєм. І в цьому ви переконаєтеся в процесі читання даного матеріалу. Але все по порядку.

Код Англії і як набирати

Суть набору будь-якого міжнародного номера така ж як і завжди. Іншими словами ви просто набираєте номер в міжнародному форматі зі свого телефону не залежно від оператора.
Код Англії — +44.

Вартість дзвінка в Англію — Skype.

Для здійснення дзвінка з Скайпу існує кілька способів. Але для початку необхідно скайп скачати безкоштовно, далі встановити його і зареєструватися в системі, якщо Ви ніколи не користувалися даними месенджером.
Перший спосіб. Просто поповнити рахунок скайп на будь-яку суму. Далі відкриваємо скайп і набираємо номер без підключення, будь-яких послуг, скажімо так звичайна передоплата без обов’язкових платежів.
Вартість хвилини такої розмови обійдеться Вам:

  • 10 центів за хвилину на стаціонарні телефони;
  • 2,9 центів за хвилину за мобільні телефони Великобританії

Другий спосіб: Підключити необхідний для Вас тарифний план. Найбільш зручні тарифи пропонуються компанією Skype це:

  • Безлімітні дзвінка в Англію на стаціонарні номери — вартість пакета $ 3 на місяць
  • 100 хвилин на будь-які номери Англії — вартість пакета аналогічна;

Дзвінки в Англію — МТС (Водафон)

За допомогою оператора Водафон і тарифних планів Red S, M, L ви можете дзвонити в інші країни по 50, 70 і 150 хвилин на місяць відповідно обраного Вами тарифного плану. Послуг для дзвінків за кордон оператора Водафон не надає.
Що стосується компанії МТС, то за допомогою послуги 0 за кордон Ви можете зателефонувати до Англії в рамках 10 хвилин на добу. При цьому доведеться заплатити 5 грн за підключення послуги при першому дзвінку на добу і заплатити 2 грн за з’єднання.
10 хвилин розмови обійдеться Вам у: 5 + 2 = 7 грн.

Лайф або Lifecell

Для здійснення дзвінків з Лайфа необхідно підключити послугу дзвінки за кордон, вартість якої становить 10 грн на місяць — не залежно від використання + за кожен дзвінко буде зніматися 2 грн на добу.
Вартість хвилини розмови на стаціонарні номери становить — 29 копійок
Вартість хвилини на мобільні номери Англії — 1,2 грн
10 хвилин розмови обійдеться Вам у 10 + 2 + 1,2 * 10 = 24 грн (близько одного долара, на момент написання статті)

Дзвінки в Англію з Київстару

При використанні номера від компанії Київстар необхідно підключити послугу улюблені країни, плата за підключення однієї країни становить — 5 грн + кожен раз доведеться платити за з’єднання 2 грн.
Для підключення послуги необхідно відправити запит виду: * 222 * 44 #
Вартість розмови в такому випадку буде становити — 1,5 грн за хвилину
10 хвилин розмови обійдеться Вам у 5 (послуга) +2 (з’єднання) + 1,5 * 10 = 22 грн

замість висновку

Якщо Вам потрібно одноразово зателефонувати до Англії (родичам або по роботі) і при цьому ви використовуєте пакет Водафон з абонплати вище 50 грн на місяць, то це найоптимальніший спосіб дзвінка. У тому випадку якщо ви використовуєте МТС, то варто підключити послугу 0 за кордон, якщо Київстар або лайф, то краще поповнити рахунок скайп і зателефонувати за допомогою нього на будь-який номер Королівства Великобританії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector