30 хвилин на міські номери Київстар. Підключення відключення …

Послуга 30 хвилин на міські номери як зрозуміло з назви надає можливість дзвонити на міські номери в розмірі 30 хвилин. Але далеко не зрозуміло: на який термін видається і знімається плата за послугу або це абонентська плата, як підключити або відключити послугу і так далі. І звичайно ж з’ясувати таке питання чи потрібна ця послуга і кому її потрібно підключити, тому як це не погода від київстар, яка взагалі нікому не потрібна, щоб витрачати гроші. Зараз з цими питаннями постараємося розібратися.

суть послуги

Коротко і лаконічно — 30 хвилин в місяць за 10 грн.

київстар

При підключенні (безкоштовно) Вам строком на 30 днів дається 30 хвилин для дзвінків на стаціонарні телефони. Якщо ви не витратили даний час, то хвилини згорають і з початком нового терміну видаються нові. І сума в 10 грн автоматично знімається знову (звичайно якщо вона є на рахунку). І так триває поки ви не вимкнете послугу.

Як підключити послугу 30 хвилин?

Для підключення необхідно відправити запит виду — *258 * 1 #

Як відключити?

Для відключення — * 258 * 2 #.
Також можна скористатися системою мій київстар.

Чи варто використовувати дану послугу.

Все звичайно залежить від Вашого тарифного плану, але якщо брати в загальному і Ви за місяць телефонуйте більше 10 хвилин на міські номери (наприклад по роботі), то дану послуга потрібно підключати. Хоча в зараз можна обійтися без міського номера цілком легко.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector