Тарифи лайкамобайл — пакетні тарифні плани. —


Нещодавно ми торкнулися теми одного з досить нових віртуальних мобільних операторів під назвою лайкамобайл. Також в тій статті ми розповіли як буде працювати цей оператор і наскільки якісне покриття можна очікувати з огляду на, той факт, що оператор віруальний. Зараз же перейдемо до тарифних планів.

По суті, всі тарифи даного оператора можна розділити на 2 групи. Перша — це плати і розмовляй (без абонентської плати) і пакетні тарифи з вже звичною для нас абонплатою. З пакетами без абонплати ще проходить тестування і як тільки всі нюанси будуть виявлені буде опублікований матеріал, а ось з тарифами пакетними можна вже дещо сказати.

Пакетні тарифи лайкамобайл

Даний оператор надає близько 4 тарифних плани, але розглядати їх все не має сенсу, адже якщо ми вирішили підключитися до нового оператору, то нам потрібен найдешевший пакет і зараз це пакет c найменшим розміром — «Все в одному XS».

Все в одному XS — послуги та вартість

Абоненсткая плата

40 грн

Дзвінки всередині мережі лайкамобайл

Безліміт

Дзвінки по Україні

60 хвилин

Також оператор пропонує нам 300 хвилин дзвінків на міжнародні напрямки цього ж оператора

300 хвилин

Інтернет

2 гігабайти

Якщо не враховувати той факт, що даним оператором ніхто не користується, то тариф має право на життя. Але для активного використання цей тариф — не годиться.

варіанти застосування

Так як даний оператор надає свої послуги ще в 22 країнах, то таку сім карту можна замовити навіть для того, що просто дзвонити родичам або по роботі в іншу країну.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector