Тарифи без інтернету — найдешевші тарифи Lifecell, Водафон, Київстар —

тарифи без інтернету
З введенням мережі третього покоління велика кількість користувачів перейшли на використання мобільного інтернету. Також на розширення мобільного інтернету вплинуло зменшення вартості смартфонів. Зараз практично кожен може дозволити собі китайський смартфон. АЛЕ! Деяким верствам населення СМАРТФОН ТА ІНТЕРНЕТ НЕ ПОТРІБЕН. Кожен день приходять повідомлення такого плану від пенсіонерів і робітників, які не мають можливості і бажання сидіти в соц. мережах з телефону. З цієї причини вони не хочуть платити за мобільний інтернет, який їм просто не потрібен.

Чи існують тарифи без інтернету?

Проблема в тому, що операторам мобільного зв’язку України (Київстар, Лайфсел, Водафон) абсолютно все одно, що їм не потрібен інтернет. І на даний момент є тарифи в яких доступ до мережі обмежений до мінімуму, але абонентська плата даних тарифів не сильно відрізняється від тих пакетів, де доступ до 3G все ж є.

Найдешевші тарифи на кінець 2017 року.

Лайфселл — тариф дзвінки всім

Даний пакет буквально рік тому мав абонентську плату в розмірі 20 грн, але зараз з вас будуть брати 40 грн на місяць. І в рахунок цієї абонплати ви отримуєте:

 1. Дзвінки всередині мережі — безліміт
 2. Дзвінки на інші оператори — 50 хвилин
 3. Інтернет — безкоштовного немає

Тариф лайфселл особливий розмови

Детальніше про цей тариф можна почитати тут. Але коротко скажемо, що підключити його може тільки той кому прийшло смс повідомлення. А смс такого плану приходить лише тим, хто не користується даними пакетом і не поповнював рахунок на протязі декількох місяців.
Хоча абонплата даного пакета дорівнює — 15 грн.

Тариф Київстар «Розмови»

 1. Абонпата — 35 грн
 2. Дзвінки в мережі київстар — безліміт
 3. Дзвінки на інші номери — 30 хвилин
 4. Без інтернету

Детальніше про цей пакет — тут

Водафон — тариф лайт +

 1. Абонплата — 35 грн
 2. Дзвінки в мережі Водафон і мтс — безліміт
 3. Інтернет — 500 мегабайт на місяць
 4. Дзвінки на інші номери — 30 хвилин в місяць

На даний момент за допомогою послуги рік без абонплат можна трохи зменшити абонентську плату, але при цьому доведеться заплатити за весь рік одним платежем — 350 грн. При переході на цей тариф новий абонент може підключити послугу рік без абонплат за 275 грн, якщо це зробить протягом 7 днів.

підсумок

Стандартна вартість найдешевшого пакета обійдеться Вам в 35-40 грн, при вдалому збігу обставин ви зможете заощадити ще деяку суму, але розраховувати на меншу найближчим часом не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector