Тарифи Дзвінки Всім 2017. Куди перейти? Як перейти?з 17 травня 2018 року — тариф дзвінки все видозмінився і нижче описаний тариф називається тепер дзвінки всім 2017, а чинний називається просто «Дзвінки всім». Детальніше про новий тариф дзвінки всім тут.

Новий 2018 рік і нове подорожчання. Спочатку компанія Лайфсел об’єднала всі тарифні плани лінійки «Свобода» в один і змусила і тих нечисленних абонентів платити більше. І «тим же поїздом поїхав» і тарифний план Дзвінки всім. З огляду на той факт, що тариф дзвінки всім стільки раз зазнавав змін, то навіть не віриться, що Лайфсел вирішила добити цей тариф до кінця. А чому саме добити розповімо трохи нижче.

Послуги і вартість тарифу: Дзвінки всім-2017

абонплата

50 грн

Дзвінки всередині мережі

безлим

Дзвінки на номери інших операторів

75 хвилин

Інтернет

250 мегабайт за 10 грн (платити потрібно додатково від абонплати)

Висновок і чому цей тариф не має права на існування?

Думаючи якщо ви уважно ознайомилися з таблицею, то помітили, що безкоштовного доступу до мережі інтернет — НІ взагалі. ТО є ні одного мегабайта за абонентську плату ви не отримаєте. А якщо Ваш телефон ненароком оновить додаток або отримає повідомлення через Вайбер (трафік з нього також враховується тому, як Лайф просуває свій даремний месенджер) то з Вас ще візьмуть 10 грн.

альтернатива

Будь-який інший тариф з тієї ж абонентської платою є краще ніж дзвінки всім на даний момент.

  • оптимальний смартфон
  • оптимальний контракт
  • смартфон 3G
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector