Завантажити Viber на Samsung телефон

Вайбер на Samsung — заповітна мрія багатьох користувачів. І в цьому немає нічого дивного: адже апарати цієї корейської компанії давно і по повному праву завоювали левову частку ринку. Та й сам месенджер Виберіть багатьма ставиться до лідерів ПО в своїй ніші. Так що в даному випадку найбільш оптимальним чином зійшлися як «залізо», так і програма.

Ви можете завантажити Viber для Samsung на нашому порталі

Де можна скачати Вайбер на Samsung

Можна завантажити Вайбер безкоштовно на телефон Андроїд Самсунг з самих різних джерел:

  • За прямим посиланням в форматі APK;
  • Наприклад, відразу перейшовши на сайт самих розробників за адресою в Інтернеті. Сайт пропонується на багатьох мовах, в тому числі, і на російській. Тут буде достатньо вибрати версію для Андроїда;
  • Користувачам Самсунг-пристроїв також доступний і свій власний магазин — Samsung App. Перевагою даного способу можна вважати те, що система сама визначає модель апарату і пропонує найбільш оптимальний варіант додатка;
  • Зрозуміло, можна зайти і в магазин Google Play;
  • Або, нарешті, звернути увагу на торренти і на сторонні ресурси, які також пропонують скачати всілякі мобільні програми.

Якщо ж ваш апарат Самсунг працює не під управлінням ОС Андроїд (що досить рідко, але все-таки до цих пір зустрічається), то і в цьому випадку Viber скачати буде можна. Наприклад, пошукавши потрібну версію все на тому ж офіційному сайті, або з тематичних ресурсів.

Так що Вайбер можна запустити на самих різних Самсунг-пристроях. Є навіть версії, адаптовані під Джава і кнопкові апарати. Можливості при цьому кілька будуть обмежені, проте, листуватися все-таки буде можна.

Що вміє Вайбер на Самсунг

Ну а якщо ваш Самсунг апарат функціонує на Андроїд, то це, мабуть, буде найбільш оптимальним варіантом. Тоді перед вами відкриються воістину безмежні можливості в плані спілкування.

І перш за все, це текстова листування. Навіть незважаючи на те, що сегдоня месенджери — в тому числі і Вайбер — дозволяють користувачам телефонувати один з одним, стара добра текстова листування знаходиться на першому місці по затребуваності.

Текстові чати тут можна створювати як в режимах спілкування тет-а-тет, так і колективного. У Мережі є чимало посилань на великі групові чати, які створюють користувачі і запрошують інших учасників. Так що це в своєму роді ріднить Вайбер з соціальними мережами.

Viber для Samsung

Як вже було зазначено, можна тут і домовлятися. Причому, навіть по відео. Якість зв’язку буде прямо залежати від якості Інтернету, але багато хто відзначає, що воно стійкіше самого Скайпу.

  • Завантажити Виберіть для Bada

Причому, дзвінки і взагалі все спілкування (та й скачування) абсолютно безкоштовні. За умови, що дзвінок здійснюється з одного месенджера на інший такий же. Хоча є можливість і зателефонувати на міський номер, а також на мобільник, який не має Виберіть. Для цього передбачається сервіс Виберіть Аут. Тарифи тут куди демократичніше, ніж у мобільних операторів.

Так що Вайбер можна вважати дійсно найкращим месенджером. І не тільки для Самсунгов, але і для всіх інших смартфонів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector