За якими параметрами можна вибрати відповідний принтер?

Особливості вибору принтера
Для багатьох принтер є таким же необхідним пристроєм, як комп’ютер або ноутбук. Сучасний ринок готовий запропонувати кілька десятків брендів і сотні різних моделей таких приладів, серед яких вибрати відповідний буває досить складно, тим більше тим, хто жодного разу з цим питанням не стикався.

Існують певні характеристики принтера, на які слід звертати увагу, вибираючи подібний девайс.

ресурс картриджа

Саме дана складова будь-якого принтера несе відповідальність безпосередньо за друк. У пристрої міститься особливий фарбувальний елемент, в залежності від моделі принтера це може бути тонер або чорнило. Без картриджа жоден принтер працювати не буде. Ресурс його найчастіше вимірюється тією кількістю паперу, яке можна обробити, починаючи з роздруківки найпершої сторінки на тільки що заправленому картриджі. Як типовий об’єкта вимірювання виступає надрукований на ньому текст при установці середнього шрифту.

Швидкість обробки сторінок

Дана характеристика демонструє, скільки листів може роздрукувати на хвилину конкретний принтер. У вимірі даного параметра також варто орієнтуватися на стандартну тестову сторінку.

кольоровість

Можливість друкувати барвисті тексти і картинки залежить від того, чи йде мова про монохромному пристрої або тих приладах, які підтримують кольоровий друк. Вартість другого варіанта зазвичай значно вище, однак той, хто має подібний принтер, відкриває для себе більш широкі можливості і може друкувати фотографії, обкладинки, буклети та ін.

Основні види принтерів

Моделей подібних пристроїв сьогодні представлено дуже багато і коштують вони, природно, по-різному. Розцінки залежать від моделі, типу приладу, його функціональності та того бренду, яким принтер представлений. На спеціалізованому ресурсі price.ua можна без особливих зусиль підібрати для себе оптимальний варіант, який буде підходити за функціональними характеристиками і вартості. Даний сервіс дозволяє порівняти одночасно декілька продавців, що реалізують один і той же товар, і вибрати серед них того, співпраця з яким виявиться найбільш вигідним і надійним.

Сучасні принтери виробляються з використанням різноманітних технологій виготовлення, однак найпоширенішими на сьогоднішній день залишаються три основних типи: матричні, лазерні та струменеві. Кожен з них оптимізований під виконання певного типу завдань.

Матричні принтери багато хто вважає морально застарілими моделями, вони були винайдені найпершими і використовувалися для друку текстів з комп’ютера. Застосування таких моделей і зараз підходить для роздруківки одноколірних текстів, електронних таблиць і елементарних малюнків.

Для тієї ж мети підходять і лазерні принтери, в яких, проте можна використовувати кольоровий картридж, що значно розширює сферу його застосування. Природно, для того, щоб роздрукувати якісні фото, такий принтер навряд чи підійде, проте з його допомогою можна створювати прості кольорові обкладинки або буклети.

Струменеві принтери є ідеальним варіантом для роздруківки кольорових зображень і на сьогоднішній день саме такі моделі використовує більшість фотографів у своїй роботі. Текст, роздрукований на такому пристрої, відрізняється чудовою якістю, проте слід враховувати, що серед перерахованих варіантів цей є найдорожчим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector