Для вуличної фотозйомки. Необхідні гаджети! —

фотозйомка на вулиці
Фотозйомка на вулиці вимагає в першу чергу мобільного обладнання. Крім гарного дзеркального фотоапарата, пари — трійки об’єктивів і хорошою спалаху у фотографа повинні бути й інші важливі речі.

Варто відразу сказати, що брати обладнання необхідно в спеціалізованих магазинах, таких як Cifrosvit, таким чином, ви зможете купити річ, яка буде Вам служити довго і не підведе в самий невідповідний момент.

Штатив для фотоапарата. Якщо зйомка відбувається в темний час доби, то штатив незамінна річ. Руки людини не зможуть без найменшого тремтіння утримати фотоапарат на довгій витримці. Телескопічні штативи дуже компактні і не займуть багато місця.

Відбивач і утримувач для нього. Відбивачі бувають різні. Їх головна мета — правильно спрямувати світло сонця і вуличного освітлення на об’єкт зйомки. Спеціальні компактні моделі 5 в 1 знадобляться в будь-якій ситуації. Розмір відбивача залежить від тематики та умов зйомки, але краще вибрати один середнього розміру, який буде універсальним для будь-якої фотосесії. Тримач для відбивача також незамінний, якщо, звичайно, під рукою немає асистента фотографа. Тримач, так само як і штатив, складається до компактного розміру і досить легкий.

Складаний софтбокс. Незамінна річ для зйомок на тлі заходу. На відміну від студійних моделей, може складатися, як і відбивач. Легкий і не займе багато місця.

Синхронізатор. Якщо планується використання софтбокса, то синхронизатор просто необхідний.

Олівець для оптики. Легкий і маленький. Дозволить швидко очистити об’єктив від міського пилу.

Силіконовий чохол для фотоапарата. Погода іноді підводить, а захистити техніку від вологи необхідно. Чохол врятує від втрати дорогого фотоапарата, якщо раптом почнеться сильна злива.

Зручний непромокальний фоторюкзак. Сумки на одне плече підійдуть для любителів, а ось рюкзак додасть мобільності фотографу. У ньому можна вмістити не тільки обладнання для зйомки, але і особисті речі фотографа, а також невеликий перекус і воду. І найголовніше, навантаження від техніки, яка разом важить дуже навіть не мало, рівномірно розподілиться на м’язи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector