Чохол книжка і чохол фліп — мінуси. Чому не варто купувати


Для початку невеликий лікнеп про видах чохлів. За фактом їх існують досить велика кількість різновидів, але з основних можна виділити лише три.

  1. Стандартний чохол, який закриває повністю смартфон, крім екрану. Бувають як м’які чохли зроблені з силікону, так і більш жорсткі і матеріал може бути самий різний, починаючи від пластику до металу, склом, деревом. Такі чохли найпоширеніші і є найбільш практичними і нижче ми пояснимо чому це так.
  2. Чохол книжка або фліп чохол. Як правило, виготовляється з різних видів шкірозамінника, більш дорогі версії створюють зі шкіри.
  3. Накладки і бампери. Багато виділяють їх в різні категорії, але сенс від цього не змінюється. Тому як і накладка і бампер захищає смартфон тільки від падіння, але потертості на смартфоні будуть з’являється в будь-якому випадку навіть при дуже дбайливе використання.

Чому чохол книжка це ворог вашого смартфона?

Проблема даних чохлів, саме в їх конструкції.
Помилка власників чохлів книжок: «Я купую цей чохол для захисту смартфона цілком. Адже якщо купити стандартний чохол, а тим більше якийсь бампер, то скло при носінні в сумці або кишені буде дряпатися і телефон прийде в непридатність. »

Так ось, — це міф. Скло смартфона отримає набагато більше подряпин саме з закривається частиною. Чому?

Відповідь лежить на поверхні. В кишені, сумці, автомобілі — всюди нас оточують найдрібніші частинки пилу і піску і незалежно від того наскільки якісне скло встановлено у вашому девайсі серед цих частинок знайдеться частинки кварцового піску, які будуть мати твердість більше, ніж екран смартфона. І вони, потрапляючи між екраном і «фліп» частиною чохла будуть постійно його дряпати, і чим більше ви будуть носити цей чохол, тим більше таких частинок цей чохол буде збирати. Варто сказати, що іноді такі піщинки навіть помітити важко, але вони з легкістю перетворять ваш глянсовий екран в матовий.

Скептики на цей аргумент можуть сказати, що є рекламні ролики, в яких екран дряпали ключами, виделками, ножами і іншими металевими предметами. Так ось жоден ніж в світі не має такої твердістю як частинка кварцу і він не здатний подряпати скло.

Що робити?

Змінити чохол на стандартний, який буде закривати задню кришку смартфона і захищати його від падіння. Крім цього, зараз можна замовити друк свого фото на чохлі і тим самим створити унікальний дизайн свого смартфона. А для того щоб захистити екран слід купити захисне скло або захисну плівку. Такий варіант набагато ефективніше і дешевше, ніж купувати шкіряний чохол книжку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector