Супутниковий інтернет «Триколор ТВ» —


Лідируючу позицію серед операторів цифрового телебачення займає компанія «Триколор ТВ». У 2016 році фірма спільно з оператором Eutelsat Networks запустила послугу високошвидкісного супутникового інтернету. Швидкісний інтернет підкорив багатьох користувачів. Саме тому на цьому провайдера зупиняє вибір кожен третій абонент на території Російської Федерації. Детальну інформацію читайте на сайті tricolormontage.ru.

Поговоримо про переваги?

Супутниковий інтернет «Триколор ТВ», являє собою підключення до широкосмугового двосторонньому інтернету, який дозволить кожному абоненту, знаходиться в курсі всіх світових новин, бути на зв’язку з близькими людьми, і продуктивно вести свій бізнес.

Підключити супутник можна далеко від телекомунікацій, і це головне достоїнство послуги. Послуга доступна в будь-якій зоні Російської Федерації, крім Калінінградської області і півострова Крим. Тепер зовсім не обов’язково бути відірваним від цивілізації. Супутниковий інтернет доступний власникам заміських будинків і котеджів.

переваги:

  • широка сфера поширення покриття;
  • висока швидкість передачі сигналів;
  • відмінна якість;
  • легкість підключення і установки «тарілки»;
  • можливість передачі даних з технічно нерозвинених регіонів;
  • вигідні тарифи;
  • цілком адекватна ціна підключення.

Абоненти можуть розглянути кілька тарифних планів: Інтернет безлімітний 20 і 40. Де цифри вказують на швидкість прямого і зворотного каналу.

Як проходить установка антени?

Установкою антени Триколор, займаються фахівці компанії. У переважній більшості випадків на монтаж антени йде від одного до двох годин.

«Тарілка» дуже схожа на супутникову телевізійну антену. Фахівці кріплять її за допомогою додаткових аксесуарів до поверхні будинку. Кабель може бути підключений безпосередньо до комп’ютерного пристрою, або до модему. Після установки антени, фахівець встановлює програмне забезпечення для налаштування обладнання.

Широкосмугове підключення забезпечить Вам якісний доступ до світової мережі, де б ви не знаходилися. Висока швидкість, мобільність, вигідні тарифи, а також незалежність від оптоволоконних кабелів, подарують вам можливість користуватися всіма благами цивілізації в зручному для вас місці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector