Як відмовити себе купувати новий смартфон. Чи варто? Навіщо? Чому?

смартфон
Тенденції моди в сучасному світі крокують швидше, ніж зношується та чи інша річ, причому це стосується практично всього одягу, автомобілів, смартфонів. І виходять нестандартна ситуація, на світло вийшов, оновлена ​​версія твого девайса, а твій старий не тільки не поламаний, але навіть не має жодної подряпини на корпусі. Крім цього він повністю тебе влаштовує, так що ж робити ….

Купувати новий, або все ж не варто?

Задайте собі питання: «Якщо зараз не було б того апарату який ви хочете купити, припустимо він не вийшов. Чи думали ви над покупкою нового смартфона? ». Звичайно ж відповісти бажано чесно. І якщо відповідь — ні, то вам на даний момент новий смартфон — не потрібен. Але …

Як позбутися від нав’язливого бажання купити новий смартфон?

Для цього необхідно вдатися до психології і обдурити самого себе, а ось кілька способів це зробити:

 1. Поміняйте захисне скло. Суть в тому, що кожне захисне скло (якісне) покрито олеофобним покриттям, яке дозволяє вашим пальцях, ковзає по склу. З часу це покриття стирається, але мозок цього не помічає тому, як все це відбувається ПОСТУПОВО. Але якщо ви поставите нове скло, то ви в буквальному сенсі слова отримаєте інші відчуття.
 2. Поміняйте тему, встановіть живі шпалери — http://android-smartfon.ru/wallpapers-zhivye-oboi-android, поміняйте розташування іконок на робочих столах. Встановіть новий складач або поміняйте тему на старому. Таким чином при включенні ви будете бачити нові іконки, інші кольори і це буде радувати Ваш погляд
 3. Поміняйте чохол, а ще краще змініть бампер на чохол. Іншими словами змініть тип чохла для вашого девайса, щоб змінити тактильні відчуття, в момент утримання.

Коли необхідно купувати новий смартфон

 1. Старий не справляються з завданнями, які вам необхідні.
  • Бракує пам’яті
  • Швидкість роботи залишає бажати кращого
  • Якість зв’язку і якість прийому бездротового підключення до вашої постійної мережі незадовільний і т.д.
 2. Старий девайс повністю або частково вийшов з ладу
  • Тріснув екран (але перед покупкою варто запитати, скільки коштує заміна і новий)
  • Батарея не тримає заряду (знову ж таки заміна батареї це досить тривіальна справа, навіть з огляду на, що ваш смартфон з незнімної батареєю — це не означає, що її не можна поміняти)
 3. Банально вигідно зараз продати старий і за ці ж гроші купити новий.

висновок

Перш ніж приймати рішення про покупку нового смартфона задумайтеся, а може краще за ці ж гроші з’їздити покататися на лижах, проплатити абонемент в спортзал, басейн. Скажімо загальними нехай і вже і заїждженими словами — вкласти гроші в себе і в свій розвиток, ніж купувати ще одну сукупність мікросхем та програмного забезпечення, яка не відрізняється від попередньої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector