PS4 vs Xbox One. Порівняння і особливості кращих ігрових консолей —


У листопаді 2013 року компанії Sony і Microsoft з різницею в 7 днів випустили на ринок консолі восьмого покоління PS4 і Xbox One. І ті хто є фанатами тієї чи іншої компанії переконати на яку сторону стати вже не вийти, а ось тим хто ще ніколи не мав будь-якої ігровою консоллю можливо допоможуть поради та описи кожної з них. Про те, що являють собою дані консолі ви дізнаєтеся в цій статті, а купити ігрову консоль вищевказаних виробників і не тільки можна на сайті e-ton.ua.

Play Station 4

Четверта версія Dual Shock справляє гарне враження. Стіки обзавелися заглибленнями, а нова форма тригерів забезпечує надійне «зчеплення» пальців. Кнопки Share і Option обзавелися функціями Select і Start. Перша також виводить меню для громадської публікації ролика гри.

По центру контролера знаходиться тачпад, який реагує на натискання. Вбудований моно-динамік дозволяє прослуховувати повідомлення комп’ютера і аудіо з ігор. Колірна панель дозволяє визначати камері місце дислокації одного з чотирьох геймерів.

Dual Shock 4 можна використовувати з PS3, PS4 і ПК, за умови що більш старі ігри нормально сприймуть новий контролер. Комплектна гарнітура розчарувала. Навушники з тонким шнурком передають трохи приглушений звук.

Легка коробочка з PS4 виглядають стильно. На передній панелі є роз’єми дя дисків і флешок.

Але вони так близько один до одного розташовані, що підключити можна буде тільки тонку шлефку. Кнопки включення і вилучення дисків органічно вписуються в дизайн. HDMI, AUX, харчування та інші роз’єми розташовані на задній панелі. Не дивлячись на маленькі розміри вентиляційних решіток, кулер працює досить тихо, навіть коли «перетравлює» потужні гри.

Магазин, настройки і список друзів розташовані у верхній частині екрану інтерфейсу. Внизу міні-зображення ігор. Меню досить зручне, ясна і швидко працює. Власники PS4 можуть бачити статуси своїх друзів з PS3, але не навпаки. При кожній інтеграції з соціальною мережею для публікації скроневої і відеороликів ігор потрібно буде ввести логін і пароль облікового запису. Це зроблено з метою безпеки даних користувача.

Xbox One

Хрестовина на контролері виконана в формі плюса. Функції кнопок View і Menu доповнені функціями Back і Start, але змінюються в залежності від ігор. Теж саме стосується тригерів. Кнопки сильно віддалені від тригерів. Це ускладнює використання контролера.

Якщо під час гри несподівано розрядяться батарейки, можна буде підключити контролер до геймпад через роз’єм mini USB на тильній стороні. З восьми підключених контролерів грати одночасно можна тільки чотирма.

У плані ергономіки Xbox One значно програє конкуренту: корпус ширше і масивніше. Зате дизайн у консолі більш органічний. Це справжній розважальний медаіцентр.

Всі роз’єми розташовані на передній панелі. Тут же розташований слот для фіксації та приставки з чимось міцним, щоб ніхто з гостей не «позичив» приставку на час. Кнопка включення замаскована під логотип.

При першому запуску консолі потрібно підключення до Інтернету з метою оновлень на 500 МБ. В меню приставки від великої кількості іконок просто в очах рябить. Благо, його можна налаштовувати відповідно до своїх потреб. Стартовий набір програм: Skype, Internet Explorer, Upload Studio і кілька музичних і відео додатків. Набір відео сервісів

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector