Як прошити модем ZTE MF667

Не завжди буває можливість користуватися домашнім безлімітним інтернетом, тим часом вихід у Всесвітню павутину сьогодні необхідний в багатьох випадках. Великий розвиток отримують мобільні мережі, що особливо корисно в подорожах, поїздках. Оператори пропонують брати в тривалі поїздки мобільний модем з сім-картою, що є для більшості зручним, а також недорогим рішенням. Як прошити модем ZTE MF667? Для цього буде потрібно уважність в читанні інструкції, трохи часу, всього кілька хвилин — і ви зможете прошити модем ZTE MF667, навіть якщо раніше такого не робили.

Модем ZTE MF667

Дізнайтеся, як прошити модем ZTE MF667 правильно і без особливих зусиль

Однак трапляється виникнення проблемної ситуації, тому що модем працює тільки з сім-картою, придбаної при його покупці, тарифи ж змінюються, часом стаючи невигідними. Поміняти сімку, взяти іншого оператора не виходить через блокування на роботу в інших мережах. Щоб працювати в мережах будь-яких операторів, потрібно виконати прошивку. Нижче розповімо, як виконується прошивка модему ZTE MF 667. В роботі з ZTE немає великих складнощів, скрутних маніпуляцій вам проводити не доведеться.

Підготовка до прошивці

Завантажте потрібну вам прошивку, може знадобитися ще скачування додаткової утиліти, яка виконує розблокування. Програми завантажуйте тільки з офіційних ресурсів, побоюючись шахрайства і зараження.

способи прошивки

Є платні і безкоштовні процеси прошивки на використання модему в усіх мережах. Платна прошивка використовує універсальні утиліти, що сприяють розблокування модемів від будь-яких виробників. Розглянемо окремо кожен спосіб.

Безкоштовні прошивки

Модем ZTE в плані процесу зняття блокування на застосування в інших мережах простий. Розблокування не вимагає генерації кодів, безлічі різних утиліт. Інструкція до безкоштовного методу:

 • встановіть нову прошивку;
 • запустіть інсталятор;

  Прошивка модему ZTE MF667

  Прошивка модему ZTE MF667

 • виберіть порт підключення модему.

Іноді досить обійтися однією утилітою Менеджер підключень, включеної розробниками в програмне забезпечення.

Платний прийом прошивки

Застосувавши безкоштовний метод, ви виявили, що проблема їм не вирішена, модем так само блокується в інших мережах. Тоді слід звернутися до платного методу. Виконуйте нижче перераховані кроки:

 1. Скачайте DC-Unlocker з офіційного ресурсу (зелена кнопочка Free Download). Утиліта проста, зі зрозумілим інтерфейсом, функціональна. Розблокування триває до 1 хвилини.

  Скріншот програми DC-Unlocker

  Скріншот програми DC-Unlocker

 2. Перевірте, чи підтримується ваша модель.
 3. Підключіть модем до ПК, запустіть утиліту.
 4. Вибираєте автоопределение або вручну вказуєте виробника модему, модель.
 5. Активуйте значок із зображенням лупи — почнеться зчитування параметрів вашого пристрою.
 6. Слідкуйте за статусом блокування, відзначайте число спроб введення коду. Статус повинен вказати на активну блокування, число спроб — більше нуля.
 7. Повертаєтеся на сайт. Натисніть на кнопку Buy credits (синя). Реєструєтеся, створюючи обліковий запис, потрібно ввести особисті дані, проставляєте кількість кредитів для покупки.
 8. За посиланням How much do I need відкривається таблиця з вартістю.
 9. Сплатіть послуги зручним способом. Завершивши оплату, отримаєте логін, пароль.
 10. Зайдіть в додаток, введіть дані учеткі в вікно «Сервер».
 11. Натисніть «Розблокування» — «Виконати».
 12. Чекаєте завершення процедури.

Як можна переконатися, розблокування модему ZTE MF 667 — процес нескладний. Будь-, що не мав до цієї справи з такою діяльністю користувач зможе впоратися із завданням успішно, слідуючи лише інструкції, наведеної вище. На ринку безліч китайських девайсів, які не вирізняються складністю. ЗТЕ ж набагато простіше інших в плані прошивки. У будь-якому випадку, якщо безкоштовний варіант не спрацює, платний контент є, скористатися можна їм, він також простий і не потребує багато часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector