Виробники смартфонів — Китайські. Meizu Xiaomi lenovo huawei

китайські бренди смартфонів
Спочатку в даному матеріалі хотілося перерахувати виробників смартфонів, виробництво яких розташовано в Китаї, але після написання самої фрази «виробництво в Китаї» стало зрозуміло, що доведеться перерахувати практично кожен смартфон, який існує на даний момент в світі. Та й розглянути всю інформацію в рамках однієї статті неможливо, та й не має сенсу. Тому завдання було знижено до більш реальних цифр і зараз ми розберемо тільки китайські бренди заслуговують увагу. Як за якістю продукції, що виробляється, так і за ціною.

Meizu

На даний момент смартфони Мейзі є найбільш популярними серед всіх китайських виробників і йдуть нарівні з таким флагманом як Самсунг. Але все ж не варто зводити в ідеал будь-якого виробника. Адже всім нам властиво помилятися і при виборі смартфона необхідно звертати увагу на конкретний апарат, а не «вихваляти» бренд.

З огляду на що компанія випустила свій перший продукт ще в 2003 році, але про неї справжні «гіки IT» в Україні дізналися лише 3-4 роки тому, а основна частина громадськості і того тільки останні 2 роки.

Компанія повністю розташована в Китаї і її засновником є ​​j.Wong. Який в свою чергу почав розробляти пристрої ще у себе вдома в 98 році.

Xiaomi

Аналогічно до попереднього виробнику компанія Xiaomi, також являє досить молодий на ринку, і заснована вона в 2010 році. Що значно пізніше, але на даний момент за рахунок масивної реклами знаходиться на верхніх щаблях з продажу та виробництва. За минулий рік компанія Сяомей (ось тут до сих пір не вщухають суперечки про той як правильно вимовляти назву компанії) випустила більше 65 мільйонів смартфонів, не рахуючи екш камер, браслетів і інших гаджетів.

За неофіційними даними вартість компанії становить більше 45 мільярдів доларів.

Lenovo

Хоча дана компанія і заснована в 1984 році, а оборот в роки перевищує капіталізацію Xiaomi, тобто в роки вона витрачає і заробляє грошей більше ніж коштує вся компанія Сяомей разом з усіма співробітниками і будівлями, але у виробництві смартфонів займає далеко не перше місце. Хоча планшети й нетбуки з реальними цінами і непоганий, підкреслюю непоганою продуктивністю роблять свою справу.

Так як компанія Леново викупила частину IBM, то на відміну від попередніх пацієнтів компанія Леново також має виробництво і в США. Хоча компанія IBM на даний не має ніякого відношення до Леново, і Lenovo до IBM.

Huawei

За кількістю виробленої продукції та доходу за останні роки дана компанія обганяє всі вищезазначені. Тому як оборот компанії за 2015 рік становить 60 мільярдів доларів. Хоча основна частина доходу це контракти на виробництво мережевого обладнання для різних великих корпорацій. Як наприклад в Україні все базові станції та мережеве обладнання мобільних операторів Київстар, МТС, Лайф — виробництва Хуавей. Хоча лінійка смартфонів досить вузька, хоча і є окремі оригінальні та цікаві екземпляри.

Якщо в даному матеріалі ви не знайшли бренд який вас цікавить, то скористайтеся пошуком по сайту або напишіть в коментарях які саме бренди необхідно розглянути.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector