Як відключити послугу «Очевидець» на Теле2

У гонитві за клієнтами мобільні оператори пропонують все більш вигідні тарифи, яскраво рекламують свої переваги, відмінності від конкурентів. Всякого роду акційні тарифні плани, спеціальні пропозиції, «обмежені серії» смартфонів в результаті досягають мети, і ми робимо, як нам здається, на рідкість вдалу покупку. Але іноді виявляється, що гроші на рахунку закінчуються якось занадто швидко, що не так багато розмов і СМС було за період використання зв’язку.

Відключення платного сервісу

Користувачі мобільного оператора Теле2 можуть самостійно вимикайте підписки.

Тоді і виявляється, що разом з «неймовірно вигідним» пропозицією вам оформили і додаткові підписки. Наприклад, Теле2 пропонує сервіс «Теле2 Тема», який сам по собі безкоштовний, але виводить пропозиції про завантаження будь-якого контенту прямо на екран телефону. Причому якщо ви натиснете «ОК», то відбудеться платна завантаження і з рахунку спишуться гроші.

В рамках цього сервісу є підписка «Ви очевидець», яка пропонує завантажити актуальні відеоролики з інтернету. За сама наявність «свідка» передбачена абонентська плата, про що багато хто навіть не здогадуються. Оператори, в тому числі і Теле2, на критику відповідають тим, що пропонують клієнтам зручний сервіс отримання цікавої інформації, що все найцікавіше вже підібрано і доставлено їм на телефон в зручній формі. Якщо ж вам це не потрібно, то ви можете легко відключити послугу «Очевидець» на Теле2.

Перевірка наявності платних сервісів

Після покупки нової сім-карти, переходу на інший тариф, та й просто періодично рекомендується перевіряти наявність платних підписок на своєму рахунку. Це стосується всіх мобільних операторів. На Теле2 це можна зробити так:

  • Зайти в особистий кабінет на офіційному сайті і переглянути розділи підключених послуг і підписок.
  • Виконати спеціальну команду з телефону.
  • Зателефонувати в сервісний центр Теле2.

Особистий кабінет зручний для управління тарифом, якщо у вас є доступ в інтернет. Іноді буває простіше і швидше виконати запит з телефону:

  • * 189 # і кнопка виклику надасть інформацію про всі підписках на номері, їх вартість і команду, що дозволяє їх відключити.
  • Якщо в телефоні є розділ «Теле2 меню», то можна дізнатися інформацію через нього.
  • * 153 # і кнопка виклику покаже, чи є у вас платні підписки.

Якщо у вас на екрані періодично з’являється, наприклад, інформація про погоду, значить, ви випадково могли підключитися до якогось сервісу. Особливо часто в такі ситуації потрапляють пенсіонери і діти. Іноді, хоча останнім часом рідко, оператори вибирають і такий спосіб, як СМС змісту:

«На ваш номер підключена така-то послуга безкоштовно на 10 днів. Після закінчення періоду плата стільки-то рублів в день, для відмови відправте СМС на номер … »

Мобільні підписки

Тут і виникають сумніви, що робити. Якщо відправити СМС, раптом це шахраї і спишуться гроші. А якщо не відправити, то буде платна послуга. В цьому випадку завжди телефонуйте в службу підтримки оператора, для Теле2 це номер 611 з телефону з сім-картою Теле2, з’ясовуйте інформацію і просите відключити всі непотрібні підписки.

В даний час всі оператори пропонують наявність окремих рахунків для мобільного зв’язку і для стороннього платного контенту. Якщо ви розділите свої рахунки і будете тримати порожнім рахунок для контенту, то ви істотно убезпечите себе від випадкових підключень.

Рядок в рахунку

Способи відключити «Очевидець»

Способи відключити «Очевидець» аналогічні варіантам перевірки наявності платних підписок. Найкорисніший спосіб, але і кілька довгий — це скористатися особистим кабінетом:

  1. Зайдіть на офіційний сайт Теле2 https://my.tele2.ru.
  2. Введіть в якості логіна свій номер телефону і пароль, якщо ви вже були в ЛК раніше і зберегли його. Якщо заходите вперше або не пам’ятаєте пароль, натисніть посилання «Отримати пароль по СМС». Вхід в ЛК
  3. Після авторизації знайдіть розділ «Мої послуги» та натисніть «Налаштувати».
  4. Приберіть галочку з підписки «Ви очевидець» та інших платних сервісів, які вам не потрібні. відключити послугу

Періодично переглядайте список послуг в своєму особистому кабінеті, особливо якщо помічаєте підозріло швидке витрачання коштів на номері.

Відключити «Ви очевидець» можна простим USSD-запитом * 144 * 1 # і кнопка виклику. На екрані висвітиться повідомлення про те, що запит прийнятий, а після цього прийде СМС про те, що послуга відключена. А також у Теле2 є команда, що дозволяє відразу відключити всі підписки: * 152 * 0 # і виклик. Будьте обережні з цією командою, вона може відключити також і потрібні вам послуги.

ПОРАДА. Якщо на вашій моделі телефону коректно працює сервіс-гід, то ви можете відключити «Очевидець» через його меню.

Відключення через меню

І останній спосіб — це напряму подзвонити в сервісний центр Теле2 за номером 611 і відключити послугу за допомогою меню автовідповідача або зв’язатися з оператором. У такому випадку ви зможете отримати додаткову інформацію, як підписка з’явилася на вашому номері і спробувати зажадати повернути гроші.

УВАГА. Повернення грошей — питання малоперспективний, більше на розсуд оператора. Навряд чи хтось піде в суд через 300 рублів, тим більше якщо ви самі випадково дали згоду на підключення.

Будьте уважні з платними послугами оператора, періодично перевіряйте їх наявність і вчасно відключайте наведеними вище способами. Діліться з нами в коментарях своїм досвідом, якщо ви стикалися з прихованими платними сервісами операторів, давайте поради, на що звернути увагу, щоб випадково їх не підключити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector