Що робити, якщо при зарядці телефону акумулятор розряджається

Дорогі друзі, якщо з якихось невідомих вам причин при зарядці телефону акумулятор розряджається, а не заряджається, як повинно бути, або гріється батарея, то ви точно звернулися за адресою. Сьогодні ми з вами спробуємо вирішити цю неприємну проблему, яка, швидше за все, досить сильно вас дратує.

iPhone на зарядці

заряджаємо правильно

Але для початку давайте поговоримо про те, які умови забезпечують правильну зарядку вашого пристрою.

 • Перш за все варто відзначити, що при підключенні до джерела живлення краще всього користуватися тільки оригінальним зарядним пристроєм, яке йшло в комплекті з телефоном. Це попередить всі біди, які дуже добре знайомі власникам Apple iPhone. У них часто рвуться кабелі, що має на увазі покупку нового. Але як не дивно, користувачі дорогих девайсів не можуть собі дозволити купити оригінальний шнур, вартість якого досить висока (близько трьох тисяч за повний комплект). Тому вони часто набувають неякісні дешеві кабелі, які псують не тільки батарею смартфона, але і гніздо для зарядки.
  кабель iPhone

  На iPhone дуже часто псується кабель і необхідна покупка нового

 • Нерідко буває, що джерело живлення слабкіше, ніж потрібна енергія для зарядки. І в такому випадку пристрій може заряджатися повільно. А якщо напруга трохи вище, то, навпаки, процес поповнення заряду може прискоритися. Це теж негативно впливає на систему енергопостачання і споживання гаджета.
 • Коректна робота програмного забезпечення теж вкрай важлива для благополучного експлуатації девайса. Важливо стежити за всіма оновленнями, які випускає виробник, і своєчасно їх встановлювати. Також не варто особливо засмічувати свій телефон, особливо якщо в ньому встановлений маленький обсяг пам’яті.
 • Не рекомендується користуватися девайсом під час зарядки, так як це дуже негативно позначається на пристрої. Тобто, якщо ви підключили телефон до джерела живлення і одночасно з цим граєте в GTA, не варто дивуватися, що гаджет розряджається під час зарядки. Це пов’язано з тим, що він споживає більше енергії, ніж отримує ззовні.

iPhone заряджається

Перш ніж використовувати телефон, його потрібно відключити від зарядки

вирішуємо проблему

 • Якщо ви користуєтеся не оригінальна кабелем, то настійно рекомендується змінити тип кабелю на відповідний. Краще не пошкодувати грошей один раз для покупки нормального зарядного пристрою, ніж потім витрачати в кілька разів більше на лагодження самого телефону.
 • Варто відзначити, що велику роль відіграє не тільки USB-шнур, але і адаптер харчування для підключення до мережі. Тому використовувати дешевий інструмент вкрай не рекомендується. Придбайте відразу повний оригінальний комплект і забудьте про проблеми з зарядкою.
  Оригінальна зарядний пристрій iPhone

  Оригінальна зарядний пристрій iPhone

 • Якщо ви використовуєте нормальний зарядний пристрій, то спробуйте змінити джерело живлення. Тобто, підключіть телефон в іншу розетку і перевірте, збереглася проблема чи ні. Якщо відповідь позитивна, то пробуйте інші рекомендації та поради.
 • Оновлення програмного забезпечення смартфона, якщо версія прошивки телефону стара. Наприклад, якщо у вас стоїть iOS 9, а для завантаження в налаштуваннях доступний iOS 10, то встановіть його. Розробники виправляють помилки старих версій операційних систем і покращують роботу пристрою з новою.
 • Є ймовірність, що термін служби вашої батареї підійшов до кінця. Зверніться до майстрів сервісного центру, щоб вони змогли провести діагностику. Також, може бути, що вийшов з ладу контролер харчування. Всі непрацездатні елементи потрібно замінити на нові. В іншому випадку вони можуть пошкодити інші комплектуючі смартфона. В результаті вам мало не доведеться купувати новий телефон тільки тому, що ви вчасно не замінили деякі частини свого пристрою.
 • Якщо стався якийсь програмний збій, то спробуйте зробити жорстку перезавантаження апарату. Наприклад, на Applei Phone вам потрібно буде утримувати кнопку вимикання і клавішу Home (Додому) до тих пір, поки не з’явиться логотип Apple. На різних пристроях своя інструкція з проведення цієї операції, тому краще за все перевірити, як робити це саме на вашому девайсі.

перезавантаження iPhone

Для перезавантаження телефону необхідно утримувати кнопку вимикання і клавішу Home (Додому) до тих пір, поки не з’явиться логотип Apple

висновок

Друзі, тепер ви знаєте, що робити, якщо при зарядці телефону акумулятор розряджається. Також ми розглянули найбільш значущі причини появи цієї проблеми. Сподіваємося, що вам вдалося усунути всі неполадки, і з вашим телефоном відтепер все в порядку. Не забуваємо ділитися своєю думкою і враженням в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector