Налаштування TP-LINK TD-W8151N під Ростелеком

Ростелеком — найбільший російський постачальник послуг інтернету, що працює через телефонні мережі. Робота в мережах цієї компанії реалізується за допомогою ADSL-модемів і роутерів.

Налаштування роутера TP-LINK TD-W8151N

Параметри інтернету для різних провайдерів відрізняються між собою

Маршрутизатор TP-LINK TD-W8151N поєднує в собі ці два пристосування — приймаючи сигнал через ADSL-модем, він перетворює його і роздає інтернет на будь-які пристрої локальної мережі — як мобільні, так і стаціонарні.

Налаштовуємо ADSL-роутер

Щоб маршрутизатор TP-LINK TD-W8151N почав працювати від телефонної мережі компанії Ростелеком, вам буде потрібно налаштувати його відповідно до інформації, наданої співробітниками провайдера при підписанні договору. Налаштування проводиться в такому порядку:

  1. За допомогою LAN-кабелю (в комплектації роутера) підключаємо його до ПК. Ви також можете підключитися і по Wi-Fi — в цьому випадку підійде ноутбук, планшет або будь-який інший гаджет, з якого ви зможете увійти в браузер;

  1. Вписуємо в браузері адресу 192.168.1.1;
  2. Якщо після натискання «Enter» з’єднання не відбулося, потрібно призначити IP 192.168.1.Х у властивостях мережевої плати вашого комп’ютера (Х — будь-яке число від 2 до 254);
  3. Якщо ж все поєдналося успішно, ви побачите запит авторизації. Користувача ім’я за замовчуванням — admin, пароль той же;

Наклейка з даними для авторизації

  1. З метою безпеки подальшого користування маршрутизатором рекомендуємо спочатку змінити дані для входу на веб-інтерфейс: увійдіть в меню «Maintenance», розділ «Administration», придумайте і впишіть у відповідне поле пароль, який ви легко запам’ятаєте, а ніхто інший не підбере. Залиште інформацію кнопкою «Save».

Зміна пароля адміністратора

З’єднання з інтернетом

Щоб роутер TP-LINK TD-W8151N зміг налагодити зв’язок з комутаторами провайдера Ростелеком, потрібно ввести в його веб-інтерфейсі відповідну інформацію:

  1. Заходимо на вкладку «Interface Setup», підрозділ «Internet». Перше, що ми побачимо у верхній частині сторінки — настройка параметрів VPI і VCI. Вводимо відповідно числа 1 і 32;

Значення параметрів VPI і VCI

  1. Тут же вибираємо технологію підключення. Ростелеком працює здебільшого по протоколу PPPoE, тому для встановлення зв’язку вам потрібно знати свій логін і пароль. Подивіться їх в договорі і перепишіть у текстові поля, що запитують цю інформацію;

Дані для підключення до провайдера

  1. Після введення збережетеся кнопкою «Save». Маршрутизатор перезапуститься і за умови коректного введення даних вийде в мережу, значить, настройка була вдалою.

Налаштування Wi-Fi

До того як ви почнете налаштовувати бездротовий доступ на роутері TP-LINK TD-W8151N, зайдіть в підрозділ «LAN» пункту меню «Interface Setup». Тут відзначте «Enabled» для функції «DHCP» — це автоматичне призначення інтернет-адрес для всіх пристроїв, які в подальшому будуть підключатися до даної локальної мережі. Натисніть «Save».

Активація DHCP-сервера на роутері

Безпосередньо настройка Wi-Fi робиться на сусідній вкладці — «Wireless». Відміткою «Activated» включається власне точка доступу, далі призначаєте ім’я мережі (SSID), вибираєте вид шифрування і пароль безпеки. Збережіть конфігурацію, і після чергової перезавантаження ваші мобільні пристрої вже зможуть вийти в мережу через Wi-Fi.

Включення Wi-Fi точки доступу
Параметри бездротової мережі

висновок

Налаштування роутера TP-LINK TD-W8151N виконується за лічені хвилини — провайдер Ростелеком дає користувачам всю необхідну для цього інформацію. Якщо на якомусь етапі процес викликав у вас труднощі, напишіть нам в коментарях, ми обов’язково допоможемо розібрати вашу ситуацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector