Як виправити помилку флешки «Невірно задано ім’я папки»

Флешка — сучасний і дуже зручний носій інформації. З кожним роком з’являються все більш вдосконалені моделі. Але і як будь-яке обладнання, знімний накопичувач іноді поводиться некоректно. Дуже часто в роботі зі стороннім пристроєм комп’ютер не може відкрити знаходиться там інформацію і видає помилку.

Проблема при читанні

Причин появи несправності в роботі usb-накопичувача може бути кілька.

Причини та рішення

Перш ніж зрозуміти, як виправити помилку флешки «Неправильно задано ім’я файлу», необхідно визначити першопричину, і тоді вже шукати можливе рішення проблеми.

Працездатність SD-порту.

Якщо при спробі відкрити файл, від’єдналася флешка, невірно задано ім’я папки. Це одна з основних помилок порту, що видається Windows. Необхідно поправити накопичувач або перевірити вхід шляхом перевстановлення носія в інший порт.

перевірити порт

Наявність драйверів.

Буває так, що при перевстановлення операційки драйвера, необхідні для роботи знімних пристроїв, що не були встановлені або вони є, але неправильно функціонують. Тут слід перевстановити програми та спробувати відкрити файл заново.

Несумісність з ОС.

Роблячи запит в пошуковій системі браузера «Невірно задано ім’я папки флешка, що робити», потрібно розуміти, що проблема може критися в сумісності файлової системи накопичувача з операционкой ПК. У цьому випадку допомагає форматування flash-карти.

форматування накопичувача

Дуже часто можна знайти відповідь на форумах. Наприклад, на питання «Вставляю флешку, пише« Невірно задано ім’я папки », користувачі дають кілька слушних порад і один з них перевірити, чи бачить Windows знімне пристрій у вкладці» Керування дисками «. Якщо він не бачить USB, можна скористатися спеціальною сервісною утилітою «Адміністрування», потім «Керування комп’ютером» і «Управління дисками». Там необхідно кілька разів включити і вимкнути SD-карту. При появі нового обладнання ноутбук повідомить про це.

Кожен користувач ПК рано чи пізно стикається з помилками підключення USB. Тому, якщо не виходить вирішити проблему своїми силами, краще звернутися до фахівця, який зможе запропонувати грамотне вирішення питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector