Як вибрати ноутбук для навчання

Складно заперечити корисність ноутбуків. Це портативні помічники, які в епоху інформаційних технологій супроводжують нас усюди. Зараз не зустрінеш студента і школяра старших класів без ноутбука. Він істотно полегшує процес навчання і виводить його на новий рівень. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно вибрати портативний комп’ютер для навчання в 2017 році.

Як вибрати ноутбук для навчання

При виборі ноутбука для навчання слід спиратися на співвідношення вартості і характеристик моделі.

Ноутбук для школяра

Якими б дорослими себе не вважали підлітки — вони все одно залишаються дітьми. З цієї причини є ряд особливостей у виборі портативного комп’ютера саме для школяра.

Перш за все, хотілося б звернути увагу батьків на вагу машини. Ця характеристика не так важлива для учня старших класів (10, 11), як для учня середніх і молодших класів. Ноутбук має бути якомога легше. Щодня діти переносять і без того величезний багаж у вигляді підручників, зошитів, форми і т. Д. Коли ви бачите учня молодших класів з величезним рюкзаком, то мимоволі замислюєтеся: «Як дитина взагалі пересувається?» Тому, купуючи ноутбук для навчання, можна і навіть потрібно пожертвувати характеристиками «заліза» на користь ваги машини.

Вибір для школяра

Dell Inspiron 3162

Короткі характеристики машини:

 • ноутбук з екраном 11,6 дюйма;
 • габарити 1,18 кг;
 • процесор Intel Celeron N3050 1600 МГц;
 • пам’ять 2 ГБ DDR3L;
 • Bluetooth, Wi-Fi;
 • Win 10 Home.

Dell Inspiron 3162

Хороший приклад машини, що ідеально підходить для школяра. Технічні характеристики, м’яко кажучи, «не ігрові». Невелика кількість оперативної пам’яті і вбудований графічний процесор не дозволять грати в ігри. Однак для комфортної навчання цього буде цілком достатньо. Максимум, що використовують школярі під час навчання — це пакет MS Office, засоби для перегляду підручників і т. Д. Всі ці програми мають мінімальні вимоги до «заліза». Приємним бонусом для батьків буде ціна. Крім ваги, цей портативний комп’ютер не володіє будь-якими видатними характеристиками, тому покупка такої машини не сильно вдарить по кишені.

ASUS EeeBook E402SA

За характеристиками цей ноутбук практично ідентичний попередньому, але при цьому в нього вбудований більший дисплей. Це важливо для батьків дітей з вадами зору. Єдиним недоліком буде прибавка в вазі. Він важче попереднього на півкіло. Цінова категорія також до 20 тис. Рублів.

Ці машини наочно показали, яким приблизно повинен бути ноутбук для школяра. Хотілося б нагадати, що портативні комп’ютери з подібними технічними характеристиками призначені виключно для навчання. Якщо ви хочете побалувати своє чадо ігровим ноутбуком, то слід розглядати зовсім іншу комплектацію і цінову категорію.

ASUS EeeBook E402SA

Ноутбук для студента

На перший погляд, різниці між ноутбуком для школяра і студента бути не повинно, але це не так. Навчальний процес студентів набагато інтенсивніше, ніж у школярів. Як наслідок, і вимоги до портативного комп’ютера будуть вище. Яким же повинен бути ноутбук для студента?

Вибір для студента

Ємність батареї

Перш за все, це повинна бути «витривала» машина. Час, який студент проводить на навчанні, рівносильно повноцінному робочому дню, і батарея ноутбука не повинна опускатися до позначки в 0%. Підбирайте портативний комп’ютер з батарей більшої ємності.

Оперативна пам’ять

Дуже важлива характеристика. Обсяг цієї пам’яті прямо пропорційний кількості додатків, які ви зможете використовувати одночасно. Життя в режимі нон-стоп для студента — звичайна справа, і машина повинна витримувати цей темп. Однак можливість працювати відразу в декількох додатках і при цьому не «гальмувати» — зможе забезпечити машина, з оперативною пам’яттю від 4 ГБ і вище.

Ціна

Як правило, студенти — це дорослі люди, які мають власний бюджет, який складається з роботи у позанавчальний час. Хто був студентом — той зрозуміє, як це весь день провести в інституті, потім половину ночі на підробці і після нетривалого сну знову в інститут. Гроші, здобуті з такими труднощами, слід витрачати з розумом. Саме тому дуже важливо підібрати ноутбук з кращим співвідношенням ціни і якості. Ідеальним був би ноутбук, у якого параметр «якість» вище, ніж параметр «ціна».

Ноутбук для студента

Жорсткий диск

Чим більше об’єм жорсткого диска, тим більше інформації ви зможете зберігати на ноутбуці. Як правило, сучасні машини оснащені жорсткими дисками об’ємом від 500 ГБ. Якщо ноутбук призначений виключно для навчання, то цього буде більш ніж достатньо.

Хотілося б додати, що існує два види жорстких дисків: HDD і SSD. Якщо у вас розв’язані руки в плані фінансів, то рекомендуємо купувати жорсткі диски SSD. Вони стоять своїх грошей — з ними ваша система буде «літати».

вага

Тут все не так категорично, як з портативними комп’ютерами для школярів, і суто індивідуально. Для тендітної дівчини ноутбук вагою в 2,5 кілограма буде непосильною ношею, тоді як спортивний хлопець цей вага навіть не відчує.

Модель для дівчини

Чесно кажучи, при виборі ноутбука для студента немає чітких меж. Вибирати його слід, відштовхуючись від власних потреб і переваг. Одним необхідна потужна машина, яка зможе тримати активними дуже ресурсомісткі програми (Компас, AutoCAD і т. Д.), Іншим же досить MSOffice для запису лекцій.

Для прикладу наведемо два ноутбука абсолютно різної цінової категорії.

Lenovo IdeaPad S415 Touch

Технічні характеристики:

 • ноутбук з екраном 14 дюйми;
 • вага 1,75 кг;
 • процесор Intel Core i5 7300HQ 2500 МГц;
 • пам’ять 4 ГБ DDR3L -1600;
 • дискретна відеокарта;
 • накопичувач (SSHD) 500 ГБ;
 • Win 8 Pro;
 • час роботи 3 ч;
 • розміри (Д × Ш × Т) 337 × 241 × 23 мм.

Lenovo IdeaPad S415 Touch

Цей ноутбук входить в категорію бюджетних — середня ціна 28 тис. Рублів. Технічні характеристики хороші для його цінової категорії.

Lenovo Legion Y520

Характеристики:

 • ігровий ноутбук з екраном 15,6 дюйма;
 • вага 2,4 кг;
 • процесор Intel Core i5 7300HQ 2500 МГц;
 • пам’ять 8 ГБ DDR4;
 • дискретна графіка;
 • накопичувач (HDD) 1000 ГБ;
 • Win 10 Home;
 • час роботи 4 ч;
 • розміри (Д × Ш × Т) 380 × 265 × 25,8 мм.

Lenovo Legion Y520

Один з останніх ноутбуків, випущених компанією Lenovo. Це ігровий ноутбук нового покоління, який здатний витримати великі навантаження. Поглянувши на технічні характеристики, стає зрозуміло: ця машина дозволить вам робити все, що душа забажає. Однак і ціна за таке задоволення відповідна — складно уявити студента, що володіє подібною сумою.

На цій ноті ми завершуємо нашу статтю. Сподіваємося, що вона була інформативною і допомогла зрозуміти, який ноутбук стане для вас найкращим вибором.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector