Відео для Вайбера з Новим роком у вигляді анімаційної листівки

Як привітати без проблем в новорічну ніч своїх родичів, друзів і колег? Це питання хвилює багатьох користувачів, так як в такий період мобільні мережі піддаються екстремальним навантаженням. Саме в цій ситуації завжди на допомогу прийде відео для Вайбера з Новим роком.

Відео Вайбер Новий рік
Якщо ви хочете оригінально привітати друзів з Новим роком, зробіть це за допомогою власного ролика

Крім того, Viber Messenger дозволяє відправити звичайне повідомлення і виконати голосовий або відеодзвінок. Причому будь-якою функцією програми можна скористатися абсолютно безкоштовно.

Користувачеві доведеться оплачувати тільки трафік, якщо пристрій підключається до інтернету через 3G або 4G мережу.

Новорічні відеоанімаціонние листівки

Останнім часом великої популярності набули анімаційні вітальні зображення. Це пояснюється тим, що в месенджері існують певні обмеження на передачу медіафайлів. Вони полягають в наступному:

  1. Файл повинен мати обсяг не більше 10 МБ. Ця вимога майже не дозволяє використовувати камери сучасних смартфонів, так як створюваний кліп при їх допомоги в більшості випадків виходить хорошої якості. Тому його вага перевищує зазначену величину.
  2. Відеофайл не повинен мати тривалість більше 90 секунд. За цей час, звичайно, можна встигнути сказати кілька вітальних слів, але створити повноцінне послання не вийде.

Відео Вайбер Новий рік
Перейдіть в діалог з тим, кому хочете відправити повідомлення
Відео Вайбер Новий рік
Запишіть відео, утримуючи круглу кнопку

Саме завдяки існуючим обмеженням новорічні відео привітання для Вайбера в більшості випадків мають вигляд анімаційних листівок. Такі сюрпризи використовує величезну кількість користувачів. Вони відправляються людьми незалежно від свого соціального статусу.

Створення новорічних анімацій

Анімаційні повідомлення регулярно набирають популярність. Тому розробник месенджера придумав систему, що дозволяє їх створювати всім користувачам. Для виготовлення анімацію потрібно виконати наведені нижче дії:

  1. Відкривається чат з конкретним абонентом, якому прийнято рішення відправити оригінальний сюрприз.
  2. Вибирається анімація з наявних варіантів.
  3. Виконується запис голосового повідомлення. Вона буде відправлена ​​співрозмовнику разом з анімацією.

Відео Вайбер Новий рік
Власне привітання допоможе вам бути оригінальніше

У кожної людини є можливість в утиліті змінити свій голос, зробивши його повністю невпізнанним.

  1. Здійснюється перегляд створеного результату.
  2. Проводиться відправка анімаційної листівки.

Виконавши один раз виготовлення такого сюрпризу, кожен з користувачів зможе регулярно створювати оригінальні та прикольні поздоровлення з Новим роком для Вайбера. Вони ніколи не залишать байдужим жодного одержувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector