Вибираємо старий смартфон. Чи варта гра свічок? —


Не завжди має сенс купувати новий смартфон, що стоїть дорого і, можливо, має приховані недоліки. Часто має сенс купити старий телефон, що володіє надійністю і міцністю. Але до цієї справи потрібно підходити з належною увагою.

Насамперед потрібно дивитися на корпус і на екран. Якщо на корпусі є тріщини, то такий телефон все одно можна купувати. Далі буде досить докупити додатковий чохол і проблема з безпечною експлуатацією виявиться вирішена.
До того ж зараз можна купити на сайті Novena.pro інструменти для ремонту смартфона, а також будь-які запчастини, навіть не виходячи з дому. Але все змінюється, якщо на екрані є тріщини, які можуть від подальшого поштовху розростися і в кінцевому підсумку це призведе до виходу з ладу тачскрін або екрану. Говорити, що такий смартфон купувати не можна ми не будемо, тому як і продавець і покупець може подивитися скільки обійдеться ремонт даної моделі і скільки коштує сам екран. Але часом це просто не має сенсу і за ті ж гроші можна прикупити новий смартфон китайського виробництва, що відрізняється гарною якістю!

Обов’язково потрібно подивитися на плату, яка не повинна бути «смаженої» або перегрітої. Досить відкрити корпус, щоб переконатися в цьому. В іншому випадку, якщо плата регулярно піддавалася перегріву, то телефон і далі почне перегріватися і перестане виконувати свої функції навіть на холоді!

Потрібно перевірити роз’єм навушника і гучномовець. В останньому випадку має сенс зателефонувати кому-небудь, щоб переконатися в хорошій якості динаміка, який потрібно виставити на максимальну гучність. Роз’єм навушника повинен працювати без проблем, як і роз’єм для зарядки. В іншому випадку Вам доведеться його відновлювати, а це також коштує грошей. Такий ремонт хоч і не варто відчутних грошей, але зате ви зможете «збити» ціну на цю суму. Камера повинна працювати. Якщо вона подряпана або робить фотографії поганої якості, то краще не брати таку сумнівну техніку.

Наявність повноцінної коробки виявиться позитивним моментом. Це вважається додатковою страховкою, що телефон не був вкрадений. Якщо смартфон продається з рук, то обов’язково потрібно попросити у продавця ксерокопію паспорта. В даному випадку правоохоронні органи вийдуть з допомогою IMEI на продавця і злодія, який вкрав телефон. Інакше, проблеми з законом, якщо телефон був вкрадений, у покупця техніки виявляться гарантованим справою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector