Ватсап завис, що робити: найчастіші причини зависань WhatsApp

Нерідко користувачам WhatsApp доводиться стикатися з проблемами в роботі програми. В цьому немає нічого дивного, адже навіть самим функціональним і надійним програмами властиві «зависання», збої і помилки. Такі порушення роботи месенджера заважають використовувати функціонал в повному обсязі. Читайте далі, щоб дізнатися про часті причини «зависання» в роботі Whatsapp, а також про способи їх усунення.

Поширені причини зависань WhatsApp

Основними ознаками того, що WhatsApp «завис» є:

 1. У додатку не перемикайтеся чати.
 2. Багаторазове повторення звуку повідомлень.
 3. У процесі завантаження і використання програми висить статус «Очікування».

Якщо користувач зіткнувся з будь-якої з вище перерахованих проблем, то причиною цього може бути:

 • Збої в роботі смартфона. Особливо часто зустрічається дана проблема на старих смартфонах, які не справляються з навантаженням. Будь-які додатки на смартфоні можуть виснути через переповнення пам’яті.
 • Проблеми зі зв’язком. Відсутність доступу до інтернету.
 • Проблеми з додатком. Через технічні збої після оновлення в месенджері може з’являтися системна помилка. Як правило, користувач про це отримує повідомлення. Проблеми з роботою додатка можуть виникати через помилки користувача, допущених при оновленні месенджера. Наприклад, в процесі завантаження користувач скасував операцію або відключив телефон. Такого робити не можна. Також, програма може не запускатися після завантаження неправильного файлу.
 • Використання застарілої версії месенджера.

Ілюстрація на тему Ватсап завис, що робити: найчастіші причини зависань WhatsApp

перевірте Інтернет

Якщо додаток «висне», може бути виникли проблеми з підключенням до інтернету. Перевірте чи є до нього доступ. Для цього завантажте будь-яку сторінку в браузері. Якщо вона не завантажується, зачекайте трохи поки відновиться зв’язок. Найчастіше джерелом проблеми може бути Wi-Fi. Перезапустіть маршрутизатор або переключіться на іншу мережу. Іноді трапляється й таке, що провайдер просто блокує додатки з тестової листуванням.

Зателефонуйте в сервісний центр, щоб уточнити чи немає блокування даного мессенджера. Трапляється і таке, що у користувача на рахунку закінчилися кошти. Для відновлення доступу до інтернету необхідно поповнити рахунок. Причиною може стати і слабкий інтернет. Для повноцінної роботи WhatsApp потрібна швидкість мінімум 20 мегабайт. Перевірте швидкість використовуваного інтернету. Для перевірки на ПК є спеціальні програми. Для уточнення швидкості інтернету на смартфоні можна зателефонувати мобільному оператору. Можливо, буде потрібно перейти на інший пакет послуг.

перезавантажте смартфон

Користувачеві, що зіткнулося з проблемою «зависання» програми необхідно перезавантажити смартфон. Це найпопулярніший і дієвий метод вирішення багатьох проблем, пов’язаних з некоректною роботою будь-якого програмного забезпечення. Щоб перезавантажити пристрій, утримуйте протягом декількох секунд кнопку живлення. Потім торкніться пальцем по кнопці «Перезавантажити». Як правило, кнопка перезавантаження є на всіх смартфонах. Якщо ця опція може бути недоступною в вашому гаджеті, натисніть «Вимкнути». Для включення пристрою знову затисніть кнопку харчування. Запустіть WhatsApp, щоб перевірити чи вдалося усунути виниклі труднощі.

Ілюстрація на тему Ватсап завис, що робити: найчастіші причини зависань WhatsApp

скиньте налаштування

Якщо ніякі дії не допомогли вирішити проблему, то Hard Reset — реальна можливість відновити працездатність WhatsApp. Після скидання налаштувань до заводських видаляються всі дані з мобільного пристрою, крім тих, що знаходяться на знімному носії. Тому, подбайте про збереження цінної інформації. В iPhone створіть резервну копію за допомогою iTunes або iCloud. Далі перейдіть в налаштування пристрою. У розділі «Основні» натисніть «Скидання», потім «Стерти контент і налаштування». На смартфоні з Андроїд скористайтеся Recovery. Для цього:

 1. Зайдіть в режим Recovery. Вхід здійснюється за допомогою натискання кількох клавіш. Комбінація кнопок залежить від моделі телефону.
 2. Виберіть пункт «wipe data / factory reset».
 3. Підтвердіть згоду на очистку пам’яті пристрою натисканням «Yes — delete all user data».
 4. Потім тапніте по «reboot system now».
 5. Трохи почекайте, процедура займає всього кілька секунд.

Ілюстрація на тему Ватсап завис, що робити: найчастіші причини зависань WhatsApp

Оновлення WhatsApp

Розробники месенджера рекомендують регулярно проводити оновлення додатка. Кожне оновлення приносить користувачеві більше можливостей і менша кількість різних багів і збоїв. Щоб оновити WhatsApp на Андроїд дотримуйтеся наведених нижче інструкцій:

 • Зайдіть в Play Market.
 • Виберіть вкладку «Мої програми та ігри», розташовану з лівого боку вікна.
 • У списку завантажених додатків виберіть WhatsApp.
 • Якщо є оновлення, то біля додатка буде кнопка «Оновити». Натисніть її.
 • Коли замість кнопки «Оновити» коштує «Відкрити», значить на смартфоні встановлена ​​остання версія програми.

Процедура оновлення програми на iOS така ж. Зайдіть в офіційний магазин додатків — App Store.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector