Ваш аккаунт не відповідає необхідним вимогам для використання цієї функції в Steam

Не всі користувачі знають, що стандартний аккаунт Steam має деякі обмеження. Тому при використанні деяких можливостей ви побачите системне повідомлення — ваш аккаунт не відповідає необхідним вимогам для використання цієї функції Steam. Що робити в такій ситуації, ви дізнаєтеся в цій статті.

Які обмеження накладені на базові акаунти Steam

Коли користувач тільки створює свій перший акаунт в ігровій бібліотеці, на його дії накладені деякі обмеження:

 • Ви не зможете додати іншого учасника ігрового майданчика в друзі;
 • У таких користувачів немає доступу до торгових майданчиків, які є елементарними ринками обміну ігровими предметами;
 • Якщо ви не підключили аутентифікатор Guard в своєму акаунті Steam, ви також втрачаєте можливості обміну предметами терміном на 15 днів.

  Steam Guard

  Мобільний додаток Steam Guard

Для зняття цих обмежень «Ваш аккаунт не відповідає необхідним вимогам» необхідно виконати одну або кілька умов правил використання ігрової бібліотеки Steam.

Читайте також: Де знайти трейд посилання в стім.

Для чого потрібні обмеження функцій на ігровій платформі

Стим — це майданчик для придбання ігор як на платній основі, так і безкоштовно. Наприклад, багатьом відома понад популярна гра DOtA 2, яку можна завантажити на свій комп’ютер абсолютно безкоштовно. Після цього ви також можете безкоштовно почати в неї грати. Але більшість додатків в цій бібліотеці є платними. Є ще одна дуже популярна гра, яку можна купити — PUBG. Її вартість на сьогоднішній день складає приблизно 16 доларів.

Творці Steam при введенні обмежень на акаунти новачків вирішують відразу кілька своїх завдань. Багатьом відомо, що для зняття обмеження простого профілю необхідно придбати що-небудь за не менш ніж 5 доларів в цьому майданчику. Після цього обмеження будуть зняті. Таким чином розробники підштовхують користувачів на покупку ігор в подальшому. Такі акаунти для користувачів набувають нехай і невелику, але цінність. Адже люди більш дбайливо ставляться до речей, які їм довелося купувати за власні кошти.

Зменшується також кількість спамерських атак. Для того, щоб відсилати повідомлення іншим учасникам, їх спочатку необхідно додати в друзі. Але це неможливо, поки стоїть обмеження. Тому щойно створені акаунти позбавляються можливості брати участь в торгівлі на спеціальних майданчиках.

Це може бути корисно: Як активувати ключ в Steam.

рішення помилки «Ваш аккаунт не відповідає необхідним вимогам для використання цієї функції»

Для того, щоб зняти обмеження і не отримувати повідомлення про те, що профіль не відповідає вимогам в Steam, необхідно перш за все підтвердити свої реєстраційні дані. У вас повинна бути підтверджена пошта.

Якщо це не так, то порядок дій буде наступним:

 1. Перейдіть до свого облікового запису за адресою https://store.steampowered.com/account/ і зверніть увагу на блок з вашою адресою електронної пошти. Тут повинен бути статус «Підтверджено»;

  Статус електронної пошти

  Статус електронної пошти користувача в Steam

 2. Для більшої безпеки прив’яжіть до свого облікового запису номер мобільного телефону. Якщо вам доводиться часто входити в свій профіль, встановіть мобільний додаток Steam Guard;
 3. Після цього вам потрібно перерахувати на рахунок гаманця в цьому сервісі не менше 5 доларів. Але цього не достатньо. Їх потрібно обов’язково витратити. Це можуть бути ігри або ігрові подарунки.

Не важливо в якій валюті надано товар на торгових майданчиках Steam. Головне їх витратити. Важливо також вводити грошові кошти одним платежем, а не розбивати цю суму на кілька частин, наприклад, спочатку 3 долари і пізніше 2. При введенні засобів вам також допоможе мобільний додаток, в якому ви зможете знайти коди підтвердження операцій. Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутися в технічну підтримку Steam.

Як поповнити баланс в Steam

Розглянемо, як можна поповнити баланс ігровий бібліотеки Стим за допомогою терміналу Qiwi:

 1. Виберіть в меню терміналу «Оплата послуг»;
 2. У наступному вікні натисніть «Інші послуги»;
 3. Відкриється вікно, де необхідно знайти пункт «Ігри». Тут опустіть вікно і знайдіть Steam, виберіть цей пункт;
 4. Введіть тут свій логін і натисніть далі. Наступним пунктом введіть телефон;
 5. Введіть суму, на яку хочете поповнити рахунок і натисніть кнопку «Вперед».

Комісія за таку послугу в Qiwi терміналах не стягується. Тому всі гроші, які ви ввели у відповідному полі, будуть переведені на ваш баланс за курсом на цей день.

Ви також можете покласти кошти на баланс Steam за допомогою свого профілю. Для цього потрібно, щоб на балансі карти або на інших засобах була потрібна сума.

Порядок дій:

 1. Увійдіть в свій профіль і натисніть пункт «Поповнити баланс»;
 2. Вам потрібно буде знову ввійти до свого облікового запису і вибрати у вікні потрібний варіант для поповнення;

  Посилання для поповнення балансу

  Посилання для поповнення балансу в профілі Steam

 3. В поле виберіть потрібну карту. На вибір — Visa, MasterCard, American Express;

  поповнення баланс

  Поповнення баланс в акаунті Steam

 4. Заповніть поля та дотримуйтесь подальших вказівок.

Коли ви поповните баланс і витратите гроші на ігри, у вас автоматично знімуться обмеження «Ваш аккаунт не відповідає необхідним вимогам для використання цієї функції в Steam». І ви не зустрінете повідомлення про те, що ваш персональний аккаунт не відповідає вимогам для використання тих чи інших функцій на платформі Steam.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector