Вайбер не надсилає повідомлення — вирішуємо проблему

У наші дні сучасні технології дозволяють успішно оперувати контактами і спілкуванням з людьми. Наприклад, ви можете скористатися програмою Viber, яка відрізняється високим рівнем функціональності.

Однак іноді виникає наступна проблема: Вайбер не надсилає повідомлення співрозмовника. Які причини такої ситуації насправді необхідно взяти до уваги?

Чи не йдуть повідомлення в Viber
Чи не йдуть повідомлення в Viber

Чому можуть бути проблеми з роботою Viber?

Viber, як і інші програми, іноді може надаватися недоступною. Це обумовлено особливостями функціонування додатків, адже їм потрібно підключення до інтернету. Більш того, причин, за якими можуть статися збої насправді різноманітні і численні.

Помилки при відправці повідомлень
Помилки при відправці повідомлень

Перш за все, ви повинні переконатися в тому, що з’єднання з інтернетом насправді збережено на вашому мобільному телефоні або планшеті. Ви можете спробувати відключити власний пристрій від wi-fi роутера, а потім — перевірити працездатність програми, використовуючи 3g- інтернет, який повинен ловити стабільно.

У деяких ситуаціях причина може бути обумовлена ​​зависанням програми. В цьому випадку потрібно подбати про перезавантаження мобільного пристрою. Швидше за все, після цього робочий процес буде успішно відновлено.

Підготуйтеся до того, що проблеми насправді можуть виходити з боку сервера, так як проект на постійній основі розвивається. Іноді розробники повинні перезавантажити сервера, а також сервіси, але ж під час цього процесу насправді страждає працездатність програми.

СМС повідомлення в VIber
СМС повідомлення в VIber

Важливо відзначити те, що оновлення виявляється на найпоширенішою причиною, але в той же час зв’язок клієнта на мобільному пристрої може зникнути. Більш того, ви можете відзначити погіршення якості зв’язку при звуковому або відео дзвінку.

Ідеальний варіант — це застосування стабільного інтернету, а точніше до wi-fi, так як мінімальна швидкість повинна складати один мегабайт в секунду. Саме така швидкість дозволить гарантувати те, що повідомлення будуть відправлятися стабільно, причому буде можливість запобігти небажаним заїкання і затримки.

Що потрібно виконати, якщо Viber не надсилає повідомлення?

 • Ви повинні перезавантажити мобільний телефон або інший пристрій, на якому встановлена ​​програма Viber.
 • Проведіть перевірку інтернету на пристрої. У більшості випадків причина криється саме в цьому.
 • Ви повинні повністю видалити Viber, а потім — повністю встановити.
 • Якщо ж проблеми обумовлені сервісом, ви повинні дочекатися того прекрасного моменту, коли розробники зможуть успішно вирішити існуючу проблему. Більш того, зазвичай для цього потрібно не так вже й багато часу.

Ок
Ок
встановити
встановити
відкрити
відкрити

Переваги та недоліки Viber

 • Для реєстрації потрібно мінімум часу. До того ж процес дивує і радує своєю легкістю.
 • Пошук контактів виконується в автоматичному режимі.
 • Ви можете здійснювати абсолютно безкоштовні дзвінки і повідомлення, тому можливостей для комунікації стає істотно більше.
 • Ви можете передавати смайлики і стікери, фотографії та відео.
 • При необхідності можна синхронізувати сполучення між смартфоном і персональним комп’ютером. Це гарантує не тільки додатковий захист, а й можливість успішного вирішення питань в комунікації.
 • Іноді можуть пропадати повідомлення через проблеми з інтернетом.
 • На сервері відсутня історія листування.
 • У мобільних додатках відсутні дзвінки в форматі відео.

Тепер ви розумієте, чому Виберіть не надсилає ваші повідомлення, в результаті чого ви можете успішно вирішити існуючу проблему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector