Топ-5 смартфонів найбільш складних в ремонті —

смартфон ремонт
Спільнота фахівців з американської компанії iFixit ось уже багато років публікує опис запчастин до електроніки і вільні онлайн-інструкції по її ремонту. Також на вищевказаному ресурсі експертів можна знайти багато корисної інформації, в тому числі і про найпоширеніші причини поломки найбільш продаваних у світі смартфонів, одночасно з відео і фото їх розборок. Але проблема полягає в тому, що чим новіше і функціональніша смартфон, тим складніше його ремонт і без певних навичок і інструментів відновити працездатність смартфона практично нереально. Крім цього більшість користувачів не довіряє компаніям займаються ремонтом і не хочуть віддавати свій дорогий девайс в руки майстра не довгий час. З цієї причини компанія masterovik-sotovik.ru пропонує ремонт айфона з виїздом до Вас додому, і майстер разом зі своїм обладнанням відновить працездатність девайса в Вашій присутності. Хоча далеко не всі поломки можна виправити, а також бувають випадки, коли девайс відновленню взагалі не належить, і нижче ми надаємо список тих смартфонів, які максимально складні в ремонті за версією компанії iFixit.

№1. HTC One (2013)

Девайс покритий твердим матеріалом, який забезпечує йому довговічність. А ось те, що практично неможливо без пошкоджень розкрити задню кришку і здійснити заміну акумулятора, який приклеєний і розміщений під «материнки», є вельми серйозним недоліком.

№2. Samsung Galaxy S8 і S8 + (2017)

Панелі цього гаджета виконані зі скла, що, в свою чергу, може привести до швидкої його псування. Батарею корейського смартфона також дуже важко замінити, так як вона приклеєна до однієї з частин дисплея. Якщо її неправильно діставати, то можна пошкодити материнську плату. Позитивний момент тільки в тому, що деталі незалежні.

№3. LG G6 (2017)

У гаджеті цього південнокорейського виробника все компоненти модульні. Таким чином, їх можна поміняти, не пошкоджуючи інші. Але досить велика кількість клею всередині ускладнює початок робіт. Також дуже погано те, що дзеркала можуть бути зламані прямо під час розтину корпусу.

№4. Huawei Mate 8 (2017)

Через те, що деякі деталі девайса прикріплені до екрану, велика ймовірність пошкодження його. А так ця модель легко подається ремонту, тому що її кришки зручно знімати і багато запчастини можуть бути замінені.

№5. iPhone 7 і 7 Plus (2016)

Варто зазначити, що особливих труднощів із заміною запчастин в цих «яблучних» моделях не виникає. Головна проблема полягає лише тільки в особливостях складання пристроїв від Apple. Майстру може знадобитися як мінімум 4 різні викрутки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector