Огляд антивіруса для Android і безкоштовна посилання на скачування


Вони хворіють точно так же, як і інші гаджети

Просунуті користувачі смартфонів знають, що вони працюють не тільки як телефони, а й як маленькі комп’ютери. Але, подібно до комп’ютерів, вони можуть бути схильні до вірусів. Це зовсім не дивно, тому що власники смартфонів подорожують з їх допомогою в інтернеті. А там якраз можна зловити масу вірусів. Тобто, якщо у нас можуть заразитися вірусами комп’ютери, то немає нічого дивного в тому, що хворіють і смартфони. Цілком можливо, що віруси ці різного типу, але справа не в їх типах, а в тому, що до них схильні різні типи пристроїв. Так що лікувати необхідно і комп’ютери, і планшети, і смартфони.

А як їх лікувати? Так нескладно. Всього-то, що потрібно зробити — це завантажити антивірус для Android. Тим більше, що віруси постійно оновлюються, а значить, боротися з ними — це не так і просто.

Що взагалі може накоїти вірус в вашому смартфоні?

Він може накоїти чимало справ. Ось тільки деякі з них:

  1. Можуть самі по собі відправлятися SMS, причому платити за них доведеться саме вам.
  2. Особисті дані можуть бути доступні третім особам.
  3. Ваш гаджет може стати частиною ботнету, тобто такої комп’ютерної мережі, в якій бродить багато ботів. А це означає, що інші користувачі зможуть за вас відправляти спами з вашого пристрою, реалізувати DDOS-атаки і так далі.
  4. Вірусне ПО взагалі може бути використано для крадіжки інформації, а то і з метою шантажу. І ось це вам потрібно?
  5. На вас можуть здійснювати фішингові атаки, за допомогою яких вас попросять ввести свою особисту фінансову інформацію (номер рахунку або дані банківської картки).
  6. Коли мобільний пристрій підключається до ПК, воно може заразити і сам комп’ютер.

Ну що, ви ще сумніваєтеся в необхідності встановлення антивірусної програми на Андроїд?

Мабуть ні. А значить, визначимо, який вид антивіруса зараз самий просунутий. Взагалі-то типів антивіруса зараз існує кілька, і кожен з них по-своєму гарний. Звернемо увагу на те, що найбільш популярних видів антивірусних програм зараз можна з ходу назвати не менш десятка.

Набагато важливіше те, що ми зараз розуміємо саму необхідність встановлення такої програми. А щоб її вибрати, потрібен досить простий алгоритм: перед тим, як встановити конкретний додаток, варто зайти на сайт, на якому даються огляди різних типів антивіруса, ознайомитися з усіма його достоїнствами, врахувати всі недоліки.

Адже, незважаючи на те, що всі антивірусні програми гарні, у кожної з них є щось, що вигідно відрізняє її від інших.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector